Ana Sayfa
02 Ocak 2019 ( 1651 izlenme )
Reklamlar

Oğlunun üstünü çizdiler: Gökçek’ten ilk yorum

Oğlunun üstünü çizdiler: Gökçek’ten ilk yorum


Adı Ankara’nın ilçelerinden birisi için geçen Osman Gökçek’in listelerde yer almamasına Melih Gökçek’ten yorum geldi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifa ettirilen Ankara Büyükşehir eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten AK Parti’nin Ankara ilçe belediye başkan adayları hakkında ilk yorum geldi.ANKARA’DA GÖKÇEKLERİN İSMİ YOKAK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.
 

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek, gelen kulis bilgilerine çok uğraşmasına rağmen listelerde kendine yer bulamadı.GÖKÇEK’TEN İLK YORUM: SUYA TİRİT DESTEKErdoğan tarafından görevinden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’ten açıklanan listeye ilk yorum geldi.Melih Gökçek Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “ANKARA AK PARTİ ADAYLARI BUGÜN İLÂN EDİLDİ. BÜYÜKŞEHİRDE BELEDİYECİLİKDE TECRÜBELİ SN MEHMET ÖZHASEKİ VE İÇLERİNDE BERABER ÇALIŞTIĞIM VE ÇOK SEVDİĞİM BAZI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARININ BULUNDUĞU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM” dedi.ÖZHASEKİ TWİTLERİNİ SİLMİŞTİDaha önce AK Parti'nin Ankara Büyükşehir adayı Mehmet Özhaseki'ye destek verdiğini açıklayan Melih Gökçek, belli bir süre sonra Özhaseki'ye olan destek twitlerini silmişti. Konu Özhaseki'ye sorulunca da, "Gökçek'i arayıp bu durumu soracağım" demişti.Siyasetcafe.com Kaynak: Oğlunun üstünü çizdiler: Gökçek’ten ilk yorum 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu'na düzenlenen saldırıyla ilgili AK Parti'den ilk açıklama Tek haneli rakamlar göreceğiz! bakın kiminle evli? Ş-o-k olacaksınız 'Kaz Dağları' talimatı: