Ana Sayfa
2018-10-30 04:31:00 ( 248 izlenme )
Reklamlar

KÜÇÜK YARIŞMACI HAYATII KAYBETTİ

KÜÇÜK YARIŞMACI HAYATII KAYBETTİ

O Ses Çocuklar yarışmacısı Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti
 O Ses Çocukların minik yıldızı Nazar Nur Kaya bu sabah hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya 6 gündür yoğun bakımdaydı. Hastanede yapılan yanlış iğne nedeniyle komaya giren küçük kızdan acı haber bu sabah geldi. Müslüm filminin küçük yıldızı Şahin Kendirci, O Ses Çocuklar Yarışmacısı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Kaya'nın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu.

 O Ses Çocuklar yarışmacısı Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti
O Ses Çocuklar yarışmasının minik yıldızı Nazar Nur Kaya bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya yaklaşık 6 gün önce yapılan yanlış iğne nedeniyle komaya girmişti. Nazar Nur Kaya'nın öldüğünü  yine O Ses Çocuklar yarışmasından arkadaşı Şahin Kendirci duyurdu. Nazar Nur Kaya neden öldüğü ise iğne sonrası damarlarında oluşan deformasyon nedeniyle olduğu açıklandı. 

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci, O Ses Çocuklar yarışmasındaki arkadaşı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.
 
ACI HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU 
Ünlü şarkı yarışması O Ses Çocuklar'ın unutulmaz isimlerinden Nazar Nur Kaya mide bulantısı şikayetiyle gittiği hastanede hemşirenin yaptığı yanlış iğne nedeniyle damarlarının zarar görmesiyle yoğun bakıma alınmıştı. 6 gün yoğun bakımda kalan Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini o dönem beraber yarıştığı arkadaşı Şahin Kendirci Instagram hesabından duyurdu.
 
"BU SABAH CANIM ÇOK YANIYOR"
 
O Ses Çocuklar yarışmasıyla tanınan ardından "Müslüm" filmiyle büyük ses getiren Şahin Kendirci, arkadaşı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini "Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik. Nur içinde uyu melek kız" paylaşımıyla duyurdu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir kişinin beyin kanaması geçirdiğini şu dört basit yöntemle anlayabilirsiniz 11 yaşındaki çocuk tren faciasında onlarca kişiyi kurtardı Putin açıkladı Sirkeyi Asla Kullanmamanız Gereken 6 Yer