Ana Sayfa
2019-03-06 06:12:05 ( 2240 izlenme )
Reklamlar

Konya’da ortalık savaş alanına döndü!  Birçok evin camı kırıldı

Konya’da ortalık savaş alanına döndü! 
Birçok evin camı kırıldı

İki aile fertlerinin arasında belirlenemeyen nedenle çıkan kavgaya 200 polis müdahale etti. Çatılardan atılan kiremit, taş ve cam şişeler nedeniyle ortalık savaş alanına döndü.Konya’nın Karatay İlçesi’ne bağlı Doğanlar Mahallesi, Doğanlar Caddesi’nde meydana gelen olayda, iki aile arasında sebebi belirlenemeyen bir tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu ortalık karıştı. 

DHA’da yer alan habere göre, iki komşu ailenin fertleri arasında tartışma çıktı. Ailelerin yakınlarının da tartışmaya dahil olması üzerine olaylar büyüdü. Evlerinin çatılarına çıkan aile bireyleri birbirlerine şişe, taş ve kiremit fırlattı.

Olayların artması üzerine olay yerine çevik kuvvet ekipleri geldi. Yaklaşık 200 polisin sevk edildiği bölgedeki aileler sakinleşmeyince polis, biber gazı ve gaz bombası fişeği kullanmak zorunda kaldı. Savaş alanına dönen caddede birçok evin camları kırıldı.

Polis ekipleri, tarafları güçlükle evlerine girmeye ikna ederken, olay yerinde güvenlik önlemini de sürdürüyor.

siyasetcafe.com

Kaynak: Konya’da ortalık savaş alanına döndü! Birçok evin camı kırıldı 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Inanılmaz tehtid Bu Adamın Haftalık Kazancı 3.000 TL! Bu Zaten Sadece Bir Türk’ün Aklına Gelirdi ABD'de çöküş itirafı! yeni bir parçalama adımı..."