Ana Sayfa
2018-10-03 02:32:01 ( 1307 izlenme )
Reklamlar

Kahramanmaraş fena sallandı!

Kahramanmaraş fena sallandı!


Son Dakika… Kahramanmaraş’ta şiddetli deprem meydana geldi. Konu ile ilgili AFAD’dan açıklama geldi. İşte sıcak gelişmenin ayrıntıları


Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit İlçesi’nde 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi’nde 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 18.29'da merkez üssü Çağlayancerit olan 4,4 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.Depremin 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirlendi.KANDİLLİ'DEN AÇIKLAMAKandilli Rasathanesi verilerine göre Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremden 14 dakika sonra 2.6 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi.siyasetcafe.com Kaynak: Kahramanmaraş fena sallandı! 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÖZKÖK: SERBEST KALIRLARSA DOLAR KAÇA İNER? Pişmanım dedi ve bu açıklamalar da bulundu Otobandaki evsiz adam genç kadına ‘arabana bin ve kapıları kilitle’dedi Milli formayı reddeden Türk futbolcu!