Ana Sayfa
2018-09-01 07:08:14 ( 654 izlenme )
Reklamlar

İkiz Bebek Bekliyordu. Doğuma Gittiğinde Ş-o-k Geçirdi

İkiz Bebek Bekliyordu. Doğuma Gittiğinde Ş-o-k Geçirdiİkiz Bebek Bekliyordu. Doğuma Gittiğinde Ş-o-k Geçirdi Kedi Kadın Sonunda Doğum Yaptı? Bebeği Dünyaya Geldi!Serpil Çevik’in haberine göre Prag”da sezaryenle doğan bebeklerin 4’ü erkek 1’i kız. Doğumun gerçekleştiği Podoli Hastanesi, yoğun bakım ünitesinde tutulan bebeklerin hayatta kalma ihtimalinin yüzde 95 olduğunu açıkladı.

Doğumda babanın da bulunduğu öğrenilirken, beşizlerin isimlerini çiftin büyük oğulları koydu. Dört erkeğe Deniel, Michael, Alex ve Martin isimleri kıza ise Terezka


adı verildi. Çift beşizler doğana kadar cinsiyetlerini öğrenememişti. Hastanenin sezaryen bölümü başındaki Dr. Zbynek Stranak, doğumun herhangi bir komplikasyon yaşanmadan gerçekleştiğini kaydetti.

Dünyaca ünlü bebek maması, bebek bezi ve bebek ürünü markaları Kinova ailesiyle kontağa geçerek bebekleri reklamlarda oynatmak istediklerini söylediler. Baba Kinova ise bu sayede rahat bir nefes alacaklarını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk istihbaratı Yunanlıları çıldırttı. Ne yapsa engel olamıyor. KIZ ÇOCUĞU İSTEMEYEN BABANIN BAŞINA BAKIN NE GELDİ Kocasının Sırtını Gören Kadın Şok Geçirdi SERVETLERİ 100 ÜLKEYE BEDEL : DÜNYANIN EN ZENGİN 10 İSMİ