Ana Sayfa
2019-04-21 01:59:34 ( 455 izlenme )
Reklamlar

İçişleri Bakanlığından Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması!

İçişleri Bakanlığından Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının kabul edilemeyeceğini ve tüm yönleriyle araştırıldığını bildirdi.
 İçişleri Bakanlığından Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'daki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının kabul edilemeyeceğini ve tüm yönleriyle araştırıldığını bildirdi.

Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası Hükümet'ten peş peşe açıklamalar...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı sonrası hükümetten peş peşe açıklamalar geldi...AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınayarak, "Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir" dedi. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Ömer Çelik, "Her türlü şiddet eylemini kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun diyoruz. Hukuk dışına çıkmaya kimsenin hakkı yoktur. Şiddet bir hak arama ya da protesto yolu değildir. Sorumlular açığa çıkartılacak ve gereken yasal işlem yapılacaktır"ifadelerini kullandı. 

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül konuyla ilgili, ''Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik menfur saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şiddetin hiçbir türünün demokratik siyasete gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz.'' dedi. 


İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da "Soruşturma başlatıldı, olayın takipçisiyim sağduyulu olmalıyız" ifadesini kullandı. 

DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu saldırı ile ilgili, ''CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyorum. Kabul edilemez. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.'' ifadelerini kullandı. 

NUMAN KURTULMUŞ 

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş da ''Yüreğimizi yakan şehitlerimizin acısı hepimizin ortak hüznüdür. Millet olarak hem teröre karşı dik duruşumuzu hem de sağduyulu ve vakur tavrımızı her koşulda korumalıyız. Sn. Kılıçdaroğlu'na karşı gerçekleştirilen müessif saldırı son derece üzüntü vericidir ve asla kabul edilemez.'' dedi.
Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li aday sandık kurulu başkanına mesaj atmış! Ali Koç'a verdiği cevap sonrası işinden kovuldu 256 YIL YAŞADI.. SON SÖZLERİ ÇOK İBRETLİK Ayva’nın faydaları saymakla bitmiyor – ECZANE GİBİ MEYVE