Ana Sayfa
14 Ekim 2018 ( 1296 izlenme )
Reklamlar

Her Yerde Karısını Arayan Koca, Bebeğin Kendisinden Olmadığını Öğrendi

Her Yerde Karısını Arayan Koca, Bebeğin Kendisinden Olmadığını ÖğrendiMesut G., bebeğiyle evden kaçan eşi Gülcan G.'yi TV programında arıyordu. Genç adam eşinin, Cemil A. ile evlendiğini bebeğin de kendisinden olmadığını öğrendi. Gülcan G.'nin bir sevgilisi daha ortaya çıktı.

Bir televizyon programında önceki gün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İddiaya göre Mesut G., 3 ay önce doğum yapıp evden kaçan eşi Gülcan G.'nin peşine düştü. Sonunda eşinin yerini tespit


etti.

KAPIYA ÇAĞIRIP "ÇOCUK KİMDEN?" DİYE SORDU

İzini sürdüğü Gülcan G.'nin içinde olduğu apartmana giren Mesut G. ikinci katta eşinin ayakkabılarını gördü. Kapıyı çaldığında kapıyı açan kişiden eşini çağırmasını istedi. Ve o an acı gerçekle karşı karşıya kaldı. Kapıyı açan kişi, Gülcan G.'nin oğlunun karısı olduğunu ve bir torunu olduğunu söyledi. Kapıya Gülcan G.'yi çağıran Mesut G., "Çocuk kimden?" diye sordu. Kadın "Birlikte yaşadığım sevgilim Cemil A.'dan" dedi.

YAŞADIKLARINA İNANAMADI

Karşılaştığı gerçekle yıkılan Mesut G. büyük bir şok yaşadı. Programa katılan Mesut G., hala yaşadıklarına inanamadığını belirtti. Mesut G. 3 aylık olan çocuğu görmek istediğini belirterek "Çocuk benden mi, yoksa o adamdan mı bilmiyorum" şeklinde konuştu.

CANLI YAYINA BAĞLANDI: KOCAM CEMİL'DEN

Gözyaşlarına boğulduğu sırada programı telefonla arayan Gülcan G. "Benim bir ailem var. Cemil A. benim kocam. Onun fotoğrafını kaldırın. Kendisi rahatsız oluyor. Ben onunla evliyim. Kimse burada beni zorla tutmuyor. Çocuğum da Cemil A.'dan. DNA testi yapılabilir" diye konuştu.

"SEN BENİM EVLADIMSIN"

Yayına bağlanan Gülcan G.'in annesi de damadının yanında olduğunu ve başını önüne eğmemesi gerektiğini ifade ederek "Sen benim evladımsın, başı eğilecek biri varsa o da kızımdır" dedi.

BİR SEVGİLİSİ DAHA VARMIŞ

Gelen birçok ihbar olduğunu ifade eden sunucu ise "Gülcan G., Mesut'la evlenene kadar Davut isimli biriyle beraberdi. Aynı zamanda hayatında şu anki sevgilisi Cemil A. da vardı" diyerek canlı yayında fotoğrafları paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ortaya çıktı: Rus savaş uçakları birbirini vurdu Kan donduran ifadeler Işte bu 1 DAKİKADA KURTULMAK İSTERMİSİNİZ?