Ana Sayfa
2018-09-01 01:29:53 ( 559 izlenme )
Reklamlar

Hamile Kadın ile Kızına Yaptıkları Kan Dondurdu

Hamile Kadın ile Kızına Yaptıkları Kan Dondurdu
Kolombiya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Hamile bir kadına ve onun 4 yaşındaki kızına tecavüz eden adam, polisin müdahalesine rağmen sakinleşmeyen öfkeli vatandaşlar tarafından linç edilerek öldürüldü.

Kolombiya'nın Soledada şehrinde gerçekleşen olayda, Boca de Perro (köpek ağzı) lakaplı adam, hamile bir kadına ve onun 4 yaşındaki kızına tecavüz ettiği gerekçesiyle öfkeli kalabalık tarafından öldüresiye dövüldü. Polis olaya müdahale etse de tecavüzcü adamı kurtaramadı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan adam orada can verdi.

SON ANLARI KAMERAYA ALINDI

"Boca de Perro" lakaplı adamın en az 4 kurbana tecavüz ile suçlanan seri tecavüzcü olduğu öğrenildi. Linç edilen adamın kanlar içindeki son anları vatandaşlar tarafından kameraya alındı.

POLİS ENGEL OLAMADI

Görüntülerde, öldüğü zannedilip bırakılan adam hareket edince kalabalıktan birinin "hala hayatta" diye bağırdığı, bunun üzerine harekete geçen kalabalığı durdurmak isteyen polisin havaya ateş açtığı ancak ellerinde demir çubuklar olan vatandaşların saldırısına engel olamadığı görüldü.

AİLESİ İSYAN ETTİ

Daha önce de hakkında tecavüz iddiaları olan adam dağlarda saklanıyordu.

Linç edilen adamın bir aile üyesi iddiaları reddederken, "O böyle bir şeyi hak etmedi. Bu insanlık dışı. Suçlamalar doğru bile olsa bu yapılanlar bir hayvana bile yapılamaz" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fuat Oktay'la ilgili hiç bilinmeyen olay: Makam odasından kovdu BORCU OLANLAR DİKKAT PETROL BULUNDU O İL ADETA UÇTU! TAM 170 KİŞİ SIRAYA GİRDİ! İŞTE BUDUR.. "2 yıldır Eşin Yok, Nasıl Hamile Kaldın" Sorusuna Bomba Cevap Şaşıracaksınız