Ana Sayfa
23 Mart 2019 ( 232 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞAN BAKIN NELER SÖYLEDİ 
Reis-i Cumhur Erdoğan yaptığı Yozgat mitinginde uzun zaman dillendirmediği bir konuyu dile getirdi Arkasından iş çeviren başta Abdullah Gül olmak üzere birçok eski Ak Partiliye Açık açık bakın nasıl Seslendi Erdoğan şunları söyledi Yola çıktığımız bazı arkadaşlarımıza Makam mevki verdik ama onlara siz biraz dinlenin deyince hemen başka Trene binmeye çalıltılar sözleriyle çok sert yüklendi.

ERDOĞAN BAKIN NELER SÖYLEDİ

Bize İhanet ettiler dedi yarında gittikleri yerlere ihanet edecekler dedi açık açık deşifre etti

UMUT PARTİSİ İSMİNDE PARTİ KURDULAR

Daha önce “Davutoğlu’nun partisi hazır, pek yakında geliyor, Babacan ise beklemede” diye yazdığını hatırlatan Altaylı, dün yenibirparti.org’un Twitter hesabının 11. Cumhur başkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Baba can’ı takip ettiğini hatırlattı. Bu hesabın daha sonra silindiğini belirten Altaylı, “Bilmece bildirmece, tweetler silinmece” başlığıyla yayımlanan yazısında sözlerine şöyle devam etti:

YENİ PARTİDE KİMLER VAR


 
Yenibirparti sitesinde partinin kadrosuna ilişkin son dakika açıklaması geldi. “Partimizin programına son hali verilecek ve sonrasında kadromuz kamuoyu huzuruna çıkacaktır.” denildi.

Yeni Partinin misyonu ise şöyle açıklandı: “Ülkemizi ekonomik, askeri, sosyal ve kültürel alanlarda dünyanın başat güçlerinden biri haline getirmek ve vatandaşlarımıza gelişmiş ülkeler düzeyinde müreffeh bir hayat sunarak milletimizi zenginleştirmektir Fatih Altaylı, “Bilmece bildirmece, tweetler silinmece” başlığıyla yayımlanan bugünkü yazısında yeni partiyi değerlendirmişti

Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 50 kişinin hayatını kaybettiği cami saldırılarının ardından Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern’in kuşatıcı politikasını ‘tüm liderlerin örnek alması gerektiğini’ belirtti.

Yeni Zelanda’da iki camiye yönelik saldırıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sağduyu vurgusunda bulundu.

Gül, Türkçe ve İngilizce paylaştığı mesajlarında “Yeni Zelanda’da yaşanan tüyler ürpertici katliam sonrasında Başbakan Jacinda Ardern’in yaptığı sağduyulu konuşmalar, ortaya koyduğu kuşatıcı politika ve sergilediği samimi ve kararlı tavır tüm liderlerin örnek almasını gerektirecek niteliktedir” ifadesini kullandı.

​Yeni Zelanda’daki cami saldırılarının ardından gündeme gelen ‘göç ırkçılığı körüklüyor’ argümanına karşı çıkan Başbakan Ardern, küresel mücadele çağrısı yaparak, “Güvenli, hoşgörülü ve kapsayıcı bir dünyaya sahip olmak istiyorsak, sınırlarla düşünmemeliyiz” demişti.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sıfır noktasında sıcak gelişme! BAE'nin sinsi oyun bozuldu Sizde okuyun bakalım nasıl yapacak. Komşudan Türkiye çıkışı: