Ana Sayfa
2019-06-25 03:25:07 ( 246 izlenme )
Reklamlar

efsane cevap

Hasan Kaçan'dan Athena Gökhan'a efsane cevap

Senarist - Oyuncu Hasan Kaçan sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanlığı yapan şarkıcılara ders vermeye devam ediyor.Ünlü sanatçı Hasan Kaçan sosyal medya hesabından şarkıcı Athena Gökhan olarak bilinen Gökhan Özoğuz'a efsane bir cevap verdi. 

 

Bir kısım şarkıcı ve oyuncuların Cumhurbaşkanı Erdoğan nefreti üzerinden yaptıkları Ekrem İmamoğlu güzellemeleri artık bilinen bir gerçek. Gökhan Özoğuz da bunu her fırsatta dile getiren şarkıcılardan. Özoğuz bugün sosyal medya hesabından şu  mesajı paylaştı.

İMAMOĞLU GÜZELLEMESİ

"Herkesin meşrebi vardır ,farklıdır. Bundan önce hep bir eksik hep bir fazla derken ,Benim meşrebime birebir uyan ilk siyasi şahsiyet Ekrem İmamoğlu oldu! Samimiyet çok güçlüdür!Görevinde başarılar. Ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim."

"SANATÇI SADECE ERDOĞAN'A MUHALİFTİR DEYİN KURTULUN"

 

Bu paylaşım üzerine ünlü sanatçı Hasan Kaçan şu cevabı vererek gerçek düşüncelerini yüzüne vurdu: 

"Gökhancım, Din kardeşi olmamız aynı siyasi görüşte olmamızı gerektirmez. "Meşrebim" dediğin görüşün, din kardeşlerine yaptığı zulümleri de bilemeyebilirsin. Ama artık şu "Sanatçı muhaliftir" palavrasını bırakın. "Sanatçı Erdoğan'a muhaliftir." deyin. Siz de rahat edin biz de."
Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçim mevzuatında radikal değişiklik ABD bunu konuşuyor! Genç kadın tam 65 bin kere… Erdoğan’ın oyları Akşener'e yazılmış! Melih Gökçek'ten bomba açıklama: Aradaki fark sadece 635 oya iniyor...