Ana Sayfa
2018-04-16 03:58:37 ( 6376 izlenme )
Reklamlar

Edirne’de Röntgenciden Utanç Verici Yöntem

Edirne’de Röntgenciden Utanç Verici Yöntem


Edirne’de diyaliz merkezinde skandal bir olay meydana geldi. İşte şok haberin ayrıntıları ; Diyaliz merkezinde çalışan S.Y, isimli şahıs kadınların soyunma odasına bir telefon gizlemiş ve görüntüleri telefona kaydetmiş.Edirne’de bir diyaliz merkezinin soyunma odasında skandal bir olay yaşandı.

Kadın soyunma odasına gizlenen telefonla hastaların ve çalışanların görüntüleri kayıt altına alınmış.Edirne’de diyaliz merkezinde, soyunma odasına koli içerisinde gizlediği telefonla kadın çalışan ve hastaların görüntüsü çektiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, diyaliz merkezinde çalışanlar, kadın soyunma odasında koli içerisine gizlenmiş bir telefon buldu. Uygun olmayan görüntüleri kaydeden telefonun diyaliz merkezi çalışanı S.Y’ye ait olduğunun anlaşılması üzerine şahıstan şikayetçi olundu.İfadesi alınmak için emniyete götürülen S.Y, emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.Loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hulusi Akar yeni askerlik sistemini açıkladı ADNAN MENDERES'İN CELLADI KİMDİ BİLİYOR MUSUNUZ? ŞAŞIRACAKSINIZ..... Bir sır varsa şimdi söyleyebilirsin çünkü birazdan göçmüş olacaksın. Hastane mescidine alçak saldırı!