Ana Sayfa
05 Mart 2019 ( 257 izlenme )
Reklamlar

DSP'den aday olan eski HDP'li vekil, Erdoğan üzerinden oy istedi

DSP'den aday olan eski HDP'li vekil, Erdoğan üzerinden oy istedi
DSP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve eski HDP milletvekili Celal Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la iyi bir ikili olacaklarını söyleyerek AK Partililerden oy alma derdine düştü.
Yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulunan Demokratik Sol Parti (DSP) Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, "Demirel'le, Çiller'le, Erbakan'la, Ecevit'le, Bahçeli ve Yılmaz'la çalıştım. Seçilmem halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de iyi bir ikili olacağız." dedi.

Geçmişte 3 dönem Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart öncesi bu kez DSP´den aday olan HDP Gaziantep Milletvekili Celal Doğan, Detail Haber''e konuştu.

"Erdoğan ile çok iyi bir uyum sağlayacağım"
15 yıllık belediye başkanlığı döneminde her zaman muhalefet olduğunu buna rağmen, dönemin Cumhurbaşkanı ve Başbakanları ile uyum içinde çalıştığını belirten Doğan, seçilmesi halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de iyi bir ikili olacağını söyledi.

Doğan son olarak şöyle devam etti:

"Ben göreve başladığımda, Rahmet Turgut Özal ile çalıştım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sonra Süleyman Demirel, Demirel, benim zincir bozan arkadaşımdı. Tansu Çiller ile ağabey-kardeş ilişkisindeydim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Rahmetli Necmettin Erbakan ile çok iyi bir uyumumuz vardı. Sonra Bülent Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz ile çalıştım. Seçilirsem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de çok iyi bir uyum sağlayacağımdan eminin. Memleketi ve işinizi severseniz sorun yaşamazsınız."

yeni akit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hz. Muhammed (SAV)’in Hadis-i Şerif-i Gerçekleşiyor gündemi sarsacak açıklama! Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası AB'den skandal açıklama! Yatak odasına girince şaşkına döndü