Ana Sayfa
19 Şubat 2019 ( 133 izlenme )
Reklamlar

Devlet işte böyle yakaladı. İşte bu yeni Türkiye’nin gücü ki bu onları inanın çıldırtıyor.

Devlet işte böyle yakaladı
 

 
Türkiye’den İsrail’e yepyeni bir tokat hamlesi daha geldi. Türkiye bugün Adana’da YPG nin P-KK’nın sözde temsilcilerinden önemli birisi mi yakaladı yakaladı isim ise İsrail’de Kürt enstitüleri bulunan bir kişi lo İsrail bu kişiye birçok defa yer açtı. özellikle İsrail ve ABD arasında P-KK’nın devamlılığı için başı yürüten kişi olan Canbulut Turgay” isimli sahte kimlik kullanan Davut Baghestanin yakalanmış olması İsrail’e beklemediği yerden bir tokat hamlesi oldu.


 
Öyle ki bu kişi o kadar rahat hareket ediyordu ki Adana’da bile rahat birdevletin onu bulamayacsinden olsa gerek yurtiçinde bu rahat gezinmelerini yapıyordu. Kendisi sözdesi üst düzey bir p-kk yöneticisi olmasına rağmen. Bundan mıdır bilinmez İsrail’de bugünlerde Türkiye’den artık Kudüs’e vatandaşların Sadece bir kez girebileceği yani yılda bir kez ayrıca kudüs’te Türk bayrağı yasağa ve benzeri şeyleri ardı ardına getirdi.


 
Kısacası Biz görmesek de derinden bir karşılıklı satranç savaşı verilmekte. Ama fark şuradaki biz onların adamını alırken onlar sadece bize bir hamle yapabiliyor. İşte bu yeni Türkiye’nin gücü ki bu onları inanın çıldırtıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

olağanüstü itiraz Beştepe’ye giderek  ZORUNDA KALDI BÜYÜK ZAM YOLDA