Ana Sayfa
12 Aralık 2018 ( 1965 izlenme )
Reklamlar

Demirtaş’tan seçim çağrısı! ‘AK Parti’ye oy verin’

Demirtaş’tan seçim çağrısı! ‘AK Parti’ye oy verin’


 
Terör örgütü PKK’nın siyasal uzantısı HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medya üzerinden AK Parti’ye saldırdı.

HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal paylaşım sitesi sitesi Twitter’da dikkat çekmek için elinden geleni yaptı. AİHM kararına rağmen tahliye edilmemesine sitem eden Demirtaş yine AK Parti’ye saldırdı.

Sosyal paylaşım sitesi sitesi Twitter’da özellikle seçim dönemlerinde dikkat çekmek için elinden geleni yapan HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş yine her zamanki gibi iftiralar atıp AK Parti’ye saldırdı.

Selahattin Demirtaş’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ” 2023’e kadar tam 228 adet yeni cezaevi yapılıyormuş. Ay hadi inşallah, hepiniz bir şekilde girersiniz içeri. Giremeseniz de umudunuzu kaybetmeyin, önümüzde yerel seçimler var. AKP’ye oy verin, kesin içeridesiniz” ifadelerine yer verildi.

HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda AİHM’in “tahliye edilmeli” kararının ardından tutukluluğuna son verilmemesine göndermede bulunularak, şunlar kaydedildi:

‘AZ KALSIN DIŞARIYI BOYLUYORDUK’


 
“Biz milletvekili olmamıza rağmen içeri girene kadar canımız çıktı. Geçen gün AİHM’den “derhal orayı tahliye edin” diye tebligat aldık, neyse ki Hükümet araya girip tahliyeye engel oldu. Allah muhafaza, az kalsın dışarıyı boyluyorduk.

‘4 YIL 8 AYLIĞINA DA OLSA YERİMİZİ GARANTİLEDİK’

Sonra Saray’ın adaleti, adalet sarayından bize hızlı bir şekilde devre mülk bir tapu ayarladı, 4 yıl 8 aylığına da olsa yerimizi garantiledik. Bu devirde gemisini kurtaran kaptan kardeşim. Hiçbir şey yapmıyorsunuz, sonra da “Vay efendim bizi niye içeri atmıyorlar?”

‘AKP’YE OY VERİN, KESİN İÇERİDESİNİZ’

Ama çok da karamsar olmayın, 2023’e kadar tam 228 adet yeni cezaevi yapılıyormuş. Ay hadi inşallah, hepiniz bir şekilde girersiniz içeri. Giremeseniz de umudunuzu kaybetmeyin, önümüzde yerel seçimler var. AKP’ye oy verin, kesin içeridesiniz.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayaklarınızı Sirkeli Suda Bekletmenin Faydaları 1,5 milyon TL' ABD medyası rahip Brunson kararını böyle gördü AĞI GENİŞLETECEKLER