Ana Sayfa
19 Ocak 2019 ( 186 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli’den yeni 15 Temmuz u yarısı

Bahçeli’den yeni 15 Temmuz u yarısı


 
Devlet Bahçeli Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Başkanları Toplantısı’nda çok önemli açıklamalar yaptı. Yeni 15 Temmuzların yaşanmaması için uyarılarda bulunan Bahçeli, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri Bahçeli, AK Parti ile yapılan cumhur ittifakının öneminden bahsetti ve uyarılarda bulundu. Kaynak: Bahçeli’den yeni 15 Temmuz uyarısı açıklamalarda bulunuyor.Devlet Bahçeli Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Başkanları Toplantısı’nda çok önemli açıklamalar yaptı. 

Yeni 15 Temmuzların yaşanmaması için uyarılarda bulunan Bahçeli, dikkat çeken ifadeler kullandı.Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri Bahçeli, AK Parti ile yapılan cumhur ittifakının öneminden bahsetti ve uyarılarda bulundu.İşte Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar:


 
– Yeni 15 Temmuzların yaşanmaması için ön almak zorundayız.BİZİM MESELEMİZ VATANDIR-Hiçbir başarıya çiçeklerle bezenmiş yollardan gidilemeyecektir. Dava adamı inanç ve iman adamıdır. Sahte mürşitlerin sanal müritlerin varsın hezeyan içinde kıvransın. Bizim meselemiz vatandır, mili bekadır.-Türkiye’nin aciliyet gerektiren sorunları var. Doğru siyasetin yapılması tarihi önemdedir. Halkın yanında olmak doğru tutumdur.-Çıkarlarımızın akıntısına kapılmadık.  Asla taviz vermeyeceğiz, asla vazgeçmeyeceğiz.

– 24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye yeni bir sisteme geçmiştir. 9 Temmuz 2018 itibariyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi resmen tesis edilmiştir.- 31 Mart seçimlerinin hayati önem taşımaktadır.-Türkiye’nin önünü kesmek isteyenler hazırlık yapıyorlar. 31 Mart’ta Cumhur ittifakı Türkiye’yi tuzak kuranları şaşkına çevirecektir.-Uzlaşmamız 4 ayaklı stratejimizle 2 ana siyasi hedefimiz kapsamında varlık bulmuştur.-Büyükşehir belediyeler dışındaki 51 il ve ilçe belediyelerinde adaylarımız yarışa girecektir.

-712 belediye başkan adayımızı milletimizin huzuruna çıkardık. 220 adayımızı daha önümüzdeki günlerde açıklayacağız.- 31 Mart 2019’da düşman sevindirmeyin, gevşeklik göstermeyin.- Beka uğruna her fedakarlığı yapacağımızı aklınızdan çıkarmayın.- Başaramazsak gök girsin kızıl çıksın, çalışacağı, ant olsun başaracağız.- Teneke gürültüsü çıkaran soytarıları mahcup edeceğiz. Zaman milliyetçi ülkücü hareketindir. Zemin ise tüm Türkiye’dir.- Emperyalist iştah kabarmış, güney sınırlarımızda tehlikeli bir kumar oynanmaktadır.-Terör örgütlerini Kürtlerle ilişkilendirmek vahim bir suçtur.-İnanıyorum ki Kürt kardeşlerimiz Donald Trump’ın tuzağına düşmeyecektir.-Temennim 30 km’lik güvenli alanın hakimiyetimiz altında bulunmasıdır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüm dünyayı etkileyecek! ŞARTLAR OLUŞURSA TÜRKİYE 'YE PARA YAĞAR Suudi prens konuştu! Türkiye Flaş çağrı ABD medyası rahip Brunson kararını böyle gördü