Ana Sayfa
21 Aralık 2018 ( 150 izlenme )
Reklamlar

Ankara’yı sarsacak açıklama ! Binali Bey çekilirse şaşırmayın

Ankara’yı sarsacak açıklama: Binali Bey çekilirse şaşırmayın
BİR ZAMANLAR BAHÇELİ'Yİ CHP ÇİZGİSİNE GİRMEKLE SUÇLAYAN VE ŞUAN DA CHP'NİN ANKARA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLA  MANSUR YAVAŞ'TAN KÖMEDİ GİBİ AÇIKLAMA !

Binali Yıldırım aday olmaktan vazgeçecek mi?  Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi Ankara'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İstanbul'dan aday göstermeyi düşündüğü Binali Yıldırım ile ilgili CHP'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan çok konuşulacak bir açıklama geldi.Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yerel seçimlere ilişkin yaptığı değerlendirmede Meclis başkanı Binali Yıldırım'ın adaylıktan çekilebileceğini ifade ederek şunları söyledi:Mansur Yavaş’tan flaş seçim itirafı: Hata yaptık
 
“Binali Yıldırım vazgeçerse hiç şaşırmayın. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul'daki yükselişi karşısında Binali Yıldırım herhalde aday olup yenilmek istemez.”Yerel seçim hazırlıklarına erken başladıklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, Ankara, İstanbul, Mersin ve Adana'nın kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş isimlerinin en başından beri aklında olduğunu ifade etti.siyasetcafe.com Kaynak: Ankara’yı sarsacak açıklama: Binali Bey çekilirse şaşırmayın 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'yi çıldırtan görüntü İHA kameralarında tek cümlelik  Türkiye tarihinde bir ilk daha gerçekleşiyor! Her karış toprağı geri alcakmış.