Ana Sayfa
2018-07-11 02:49:22 ( 6457 izlenme )
Reklamlar

AKAR'IN İLK İŞİ BOMBA GİBİ...............................................

iŞTE ERDOĞAN VE AKAR'IN İLK ORTAK İŞİ..

 
ERDOĞAN VE AKAR'IN İLK ORTAK OPERASYONU

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı ve Hulusi Akar'ın da bu yeni sistemin ilk Milli Savunma Bakanı olarak yemin etmesinden saatler sonra gelen harekat, yeni hükümetin ilk sınır ötesi operasyonu olarak da tarihe geçti.

AKAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE VURGUSU
Bugün gerçekleştirilen görev devir teslim töreninde konuşan ve terörle mücadelede kararlılık mesajı veren Akar, "Biz terörle mücadele başta olmak üzere yapılan faaliyetlerimizde, ülkemiz ve milletimizin hak ve hukuklarını korumakla görevli olduğumuz işlerimizi yaparken şunu açık ve net bir şekilde başlangıçta söylüyoruz; biz komşularımızla iyi komşuluk ilişkileri içinde, dostane şekilde, barış, huzur, güven içinde hayatımızı sürdürmek istiyoruz bunun yanı sıra hiçbir şekilde asil milletimizin hak ve menfaatlerine zerre kadar, iğne ucu kadar halel gelmemesi için mücadele edeceğimizi, bu konuda son derece azimli ve kararlı olduğumuzu her fırsatta söyledik, söylemeye devam ediyoruz." mesajı vermişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aynı gün içerisinde Meral Akşener'e ikinci şok: Yardımcısı da istifa etti Macron: Türkler ile Rusları .... Skandal olay! Müdür okulda kral dairesi yaptırmış! Casusluk iddiasıyla gözaltına alındı