Ana Sayfa
03 Mart 2019 ( 115 izlenme )
Reklamlar

AK Partili olsa bir dakika tutmam

Erdoğan'dan CHP'li Başkan'a sert tepki: AK Partili olsa bir dakika tutmam

Başkan Erdoğan, Samsun mitinginde vatandaşlara hitap ediyor.


 - 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'da vatandaşlara hitap ediyor.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Muhalefet aylardır sürdürdüğü liste tartışmasını daha yeni bitirdi. Ne seçim kazanmak gibi bir hedefleri ne de millete hizmet etmek gibi bir dertleri var. Rant kaynağı gibi gördükleri belediyeleri korumak amaçları.

Samsun’da CHP’nin adayı var mı? Cesaret kolay değil.. Niye yoklar… Samsunlunun kimlere hoş geldin diyeceğini biliyorlar. 3-5 mitingle, birkaç tv programıyla bu dönemi savuşturmak. Dert dinlemek onlar için büyük yük. Millete tahammülleri yok. Hakaret ediyorlar.

Parti binalarında sabah akşam ekipçilik kavgası yapmayı siyaset sanıyorlar. Köylerin, beldelerin, yaylaların yollarını zaten hiç bilmiyorlar.

Geçen gün Hatay Belediye Başkanı ‘Oyunuzu verirseniz hizmet var’ diyor. Hale bak ya… CHP’nin işte belediye başkanı… Bizde böyle belediye başkanı olsa bir dakika tutmam. CHP belediyeciliğini anlamak için ibretlik görüntü. Bu sırada bir grup teyzemiz belediyenin yapması gereken hizmeti kendilerinden talep ettiler. Bunun üzerine CHP’li onu diyor. Oy yoksa hizmet yok. Kafaya bak ya. Benim nur yüzlü teyzelerimi aşağılıyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı AK Parti’ye oy verirseniz eliniz kırılsın diyerek insanlarımıza beddua ediyor. Genel başkanları da bir önceki seçimde AK Parti’ye oy vermek günah diyordu. Bay Kemal sen ne zamandan beri sevapla günahı ayırdın. Bunların kendi çıkarları için çiğnemeyecekleri hiçbir kavram yok.

Şimdi bölücü örgüte müzahir partinin militanlarını CHP listelerine sızdırmanın gayreti içindeler.

Cudi’de yıktık, Gabar’da yıktık, Kandil’de yıktık. Yıkacağız. Kahraman güvenlik güçlerimizin çok ince çalışılmış operasyonlarıyla tek bir sivile zarar vermeden operasyonları gerçekleştirdik.

Milli iradeye karşı kazılan bu tüneli CHP’nin rızası ile gerçekleştiriyorlar. Bölücü örgütün siyasi uzantılarının aday göstermediği illerde bu tünel aşikardır.

Şu anki yönetim altında CHP’nin asli görevi bölücülere aracılık yapmaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Demirtaş şokta AK Partili Kurtulmuş'tan gündemi sarsacak açıklama! Yeni para sistemi mi geliyor? Katili ŞOK etti İşte Batı'nın gerçek yüzü