Ana Sayfa
2018-07-16 04:18:13 ( 1544 izlenme )
Reklamlar

Adnan Oktar’ın villasında şoke eden duvar Ekipler bile şaştı kaldı

Adnan Oktar’ın villasında şoke eden duvar Ekipler bile şaştı kaldı
İstanbul merkezli 5 ilde şarlatan hoca Adnan Oktar ve suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda önemli bulgular elde ediliyor. Özel Harekat birimlerinin katıldığı ve Mali Şube Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonda, Çengelköy’deki villada önemli bir ayrıntı kamera görüntülerine yansıdı. Villanın kamera odasına giren polis binaya 127 kamera yerleştirildiğini tespit etti. İstanbul merkezli 5 ilde Adnan Oktar suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler elde ediliyor.


İŞTE KAMERA REZALETİ

Özel Harekat birimlerinin katıldığı ve Mali Şube Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonda, Çengelköy’deki villada önemli bir ayrıntı kamera görüntülerine yansıdı. Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, sabah erken saatlerde düzenlenen baskın polis tarafından kameraya kaydedildi.

Görüntülerde Özel harekat ekiplerinin katıldığı operasyonda villada olanlar yere yatırılmış görülüyor. Polis villanın içine girdikçe önemli bir yer görüntülere yansıyor. Villanın kamera odası görüntüye yansıyor. Oktar’ın villanın iç ve dış tarafına 127 kamera yerleştirdiği ortaya çıktı.
Görüntüler de polis tarafından kamera odasından sorumlu kişi yere yatırılıyor. 127 ekranın duvardaki görüntüsü, polisin çektiği videoya yansıyor. Kameraların aktif olduğu görülüyor.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En çok borcu olan ülkeler! İYİ Parti'den topluca istifa ettiler! NAMAZ KILAN KARISIYLA DALGA GEÇTİ BİR SÜRE SONRA BAŞINA ÖYLE BİR ŞEY GELDİ Kİ!! Berna Laçin’e hapis isteme talebi sonuçlandı