Ana Sayfa
2018-04-13 02:35:50 ( 2094 izlenme )
Reklamlar

2002 yılında yapılan NATO tatbikatına bir ülke çağrılmadı. Senaryo ise korkunçtu. Çok önemli bir yazı


Gerçekten okurken şok olacak ve şimdi yaşananların yıllar önce planladığını fark edeceksiniz. Dikkatle okuyun okutun ❗ABD öncülüğündeki NATO 24 Temmuz ( Lozan Anlaşması Yıl dönümü) 2002’de ” Bin Yılın Meydan okuması” adlı bir Tatbikat yapar

Tatbikata Türkiye davet edilmemiştir

BURAYA DİKKAT!

Tatbikattaki hedef ülke, iki kıtada konuşlu bir ülke. Bu anlamda bir takım denizyollarını kontrol ediyor. Akdeniz’de bir ada ülkesiyle sorunları var bu ülkenin. Ayrıca söz konusu hedef ülkede kendilerine göre “azınlık unsurlar” da yaşamaktadır.

Senaryo, söz konusu hedef ülkede meydana gelen çok yıkıcı bir depremle başlar.

Bu arada depremle eş zamanlı olarak Uluslararası bir mahkeme, ülkenin sınırlarıyla ilgili ve çıkarlarına ters bir karar alır.

Bu arada da sorun olan ada devletiyle ilgili uluslararası güçler, hedef ülkeye çözüm önerir.

Zor durumda olan siyasiler öneriyi kabul etmek zorunda kalır. Bunun üzerine askerler yönetime el koyup ülkede otoriter bir yönetim kurarlar. Sonrasında ada devletini ablukaya alırlar ve ABD askerleri, 96 saat içinde işgal eder!

ŞİMDİ SÖYLEYİN BU HEDEF ÜLKE NERESİDİR?

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karaciğer ve Beyni Koruyan En Etkili Karışım! Her Gün Siz de Tüketin. Türkiye'de devrim niteliğinde bir düzenleme Fatih Portakal’dan olay sözler: ”Yarın beni de alabilirler‘ Nakşibendîler seçimlerde bakın kimi destekleyecek