Ana Sayfa
2018-04-13 07:04:24 ( 318 izlenme )
Reklamlar

YORUMU CHP' LİLER YAPSIN !!

YORUMU CHP' LİLER YAPSIN !!
CHP'den şaka gibi açıklama: Demirtaş terörü bitirmek istediği için hapiste
Terör partisi HDP ile kol kola yürüyen CHP'nin başkan yardımcısı Aykut Erdoğdu, HDP eski eş genel başkanlarından Selahattin Demirtaş'ın içeride olmasına itiraz etti. Erdoğdu, Demirtaş için "Terörü bitirme çabası yüzünden içeride olabilir." dedi.

Terörist partisi HDP ile kol kola yürüyüşünü gizlemeyen CHP'nin genel başkan yardımcısı Aykut Erdoğdu katıldığı bir televizyon programında skandal açıklamalar yaptı. Erdoğdu, terör örgütü PKK'nın meclisteki partisi HDP'nin hapisteki eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş için "Terörü bitirme çabası yüzünden içeride olabilir" dedi.

"Terörü bitirme çabası yüzünden içeride olabilir"

Demirtaş'ın terörü bitirme çabasını ve samimiyetini gördüğünü savunan Erdoğdu; "O şiddet bitsin diye bir çaba gösterdiğini ve samimi bir adam olduğunu düşünüyorum. Samimi çabası yüzünden, terörü bitirme çabası yüzünden içeride olabilir" dedi.

"TBMM'de olması gerektiğini düşünüyorum"

Erdoğdu ayrıca şöyle dedi: "Demirtaş ile programlarımız ayrı, düşüncelerimiz ayrı ama ben Demirtaş'ın TBMM'de siyasetin içinde olması gerektiğini düşünüyorum ve terörü bitirmek için de gerekli bir şey olduğunu düşünüyorum."
YENİAKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu neyin hazırlığı? Bin Selman 5 savaş gemisi aldı! Ahmet Hakan sözünü tutacak mı PKK'nın Kandil taktiği belli oldu! Flaş iddia: Karayılan ve Bayık Kandil'den kaçtı!