Ana Sayfa
19 Ocak 2019 ( 338 izlenme )
Reklamlar

Yakaladık dedikleri MİT ajanı Polat Alemdar çıktı!

Yakaladık dedikleri MİT ajanı Polat Alemdar çıktı!
PKK Terör örgütü Münbiç’teki DAEŞ saldırısıyla Türkiye’yi ilişkilendirmek amacıyla propagandaya başladı. Teröristlerin yalan haberini dolaşıma sokan İran televizyonu öyle bir hata yaptı ki, terör palavrası anında deşifre oldu.
Yakaladık dedikleri MİT ajanı Polat Alemdar çıktı!
 PKK işgalindeki Münbiç’te önceki gün DAEŞ saldırısında 4 Amerikan askerinin de aralarında olduğu 20 kişi ölmüştü. Terör örgütü o saldırıyla Türkiye’yi ilişkilendirmeye kalktı.

PKK işgalindeki Münbiç’in sözde yönetimi olan PKK unsuru Münbiç Askeri Meclisi, "MİT’in emriyle Münbiç’te yeni terör saldırısı planlayan militanlar yakaladık" diye bir açıklama yaptı.

PKK terör örgütünün kara propagandası Rus Sputnik ve İran Press Tv tarafından hemen alıcı buldu.

Uluslararası yayın yapan bu iki organ yalan haberi dolaşıma soktu.

Teröristlerin servis ettiği habere PKK ağzıyla yayın yapan Türkiye’deki bazı haber siteleri de büyük ilgi gösterdi.

Ancak teröristin yalanı yatsıya kadar bile yanmadı.

Çünkü PKK servis ettiği haberleri kullanan İran televizyonu Press TV’de "Münbiç’te yakalandı" dedikleri sözde MİT ajanlarının kimlikleri de yayınlamıştı.

Ve o kimlikte Polat Alemdar’ın fotoğrafı vardı.Sosyal medyada Kurtlar Vadisi dizinin kahramanı Polat Alemdar adına hazırlanmış yüzlerce görsel var. O görsellerden birini alıp, "Münbiç’e terör saldırısı için gelen MİT ajanı" diye servis edildi ve o sahte görsel terör propagandasına destek veren İran televizyonu tarafından kullanıldı.

Yani terör örgütü, Münbiç’e gelen Polat Alemdar’ı yakalamış oldu.PKK’nın içine düştüğü hali gözler önüne süren bu skandal, sosyal medyada da alay konusu oldu.

Terör örgütü sahte Polat Alemdar kimliğini servis ederken, o görseli "Türk ajanı" diye yayınlayan İran devlet televizyonu Press Tv’nin de Ortadoğu haberlerinin ne kadar inandırıcı ve ne denli doğruluktan uzak olduğu da bir kez daha ispatlanmış oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Babacan çıkışı! MSB yeni planı açıklayacak! Binlerce er terhis oluyor ABD: Türkiye'nin kontrolü ele geçirdiği haberlerini alıyoruz! PKK’nın Lordlar’ı! Türkiye ve Erdoğan hakkında küstah sözler.İç savaş fırsatmış !!