Ana Sayfa
2019-02-12 05:00:35 ( 96 izlenme )
Reklamlar

Vatandaşı isyan ettiren olay! Bakkalı taş yağmuruna tuttular

Vatandaşı isyan ettiren olay! Bakkalı taş yağmuruna tuttular
Isparta'da küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan Fahrettin Ü.'nün oğluna ait dükkan bir grup köylü tarafından taşlandı.
Vatandaşı isyan ettiren olay! Bakkalı taş yağmuruna tuttular
Isparta'nın Yalvaç ilçesinde, Fahrettin Ü. (75) oğluna ait bakkal dükkanında kız çocuğu N.T.'ye (9) cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Kız çocuğuna bakkal dükkanında cinsel istismarda bulunması, köy halkını isyan ettirdi. Toplanan bir grup köylü olayın yaşandığı dükkana saldırdı.

Çikolata ile kandırdı
Yalvaç ilçesi Kuyucak köyünde oturan evli ve 4 çocuk babası Fahrettin Ü., dün yardım için oğlu M.Ü.'ye ait bakkal dükkanına gitti. Fahrettin Ü.'nün bakkalda yalnız olduğu sırada alışveriş için N.T. adlı kız çocuğu geldi. İddiaya göre Fahrettin Ü., çikolata verdiği çocuğu önce elle taciz etti. Ardından da dükkanın kapısını kilitleyip, N.T.'ye cinsel istismarda bulundu.

Annesine anlattı
N.T., eve gidince olayı annesine anlattı. Annesi de hemen jandarmaya haber verdi. Fahrettin Ü., jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Fahrettin Ü. suçlamaları reddederken, jandarma iş yerindeki güvenlik kamerasına ait kayıtları incelemeye aldı.

Küçük kız tedavi altına alındı
Cinsel saldırı sonrası rahatsızlandığı bildirilen N.T., Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Köylü dükkanı taşladı
Kız çocuğuna bakkal dükkanında cinsel istismarda bulunması, köy halkını isyan ettirdi. Toplanan bir grup köylü olayın yaşandığı dükkana saldırdı. İş yerinin camlarını taşla kıran köylüleri, ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri güçlükle sakinleştirdi. Köylüler, böyle bir olayın köylerinde yaşanmasından dolayı utanç duyduklarını söyledi.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dışarıdayken İçeceğinize Limon Ekletmeyin Tam oradan geçerken selam durdular. Muazzam bir an muazzez bir cevap Selman'ın zulmü tescillendi! "Suudi alim tecavüz edilip öldürüldü" Saadet Partisi'nden 23 Haziran seçimlerine ilişkin yeni açıklama