Ana Sayfa
14 Ocak 2019 ( 546 izlenme )
Reklamlar

Ünlü iş adamı FETÖ'den tutuklandı

Ünlü iş adamı FETÖ'den tutuklandı
İzmir'de sahte kimlikle yakalanan Komagene çiğ köftenin sahibi Murat Sivrikaya, FETÖ'den tutuklandı
 Ünlü iş adamı FETÖ'den tutuklandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "büyük bölge mütevellisi" olduğu iddiasıyla aranan ve sahte kimlikle yakalanan, bir çiğ köfte markasının hissedarlarından iş adamı Murat Sivrikaya tutuklandı.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Sivrikaya, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. 

Cumhuriyet savcının sorgusundan sonra nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkartılan Sivrikaya, "Silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçlamasıyla tutuklandı.

Sahte kimlikle yakalanmıştı
FETÖ'nün "büyük bölge mütevellisi" olduğu iddiasıyla aranan iş adamı Murat Sivrikaya, 11 Ocak'ta İzmir'de düzenlenen operasyonda sahte kimlikle yakalanmıştı.

İstanbul merkezli kurulan, Türkiye genelinde bin 100 şubesi bulunan bir çiğ köfte firmasının hissedarlarından biri olan Sivrikaya'nın, örgütle iltisakı nedeniyle KHK ile kapatılan İzmir İşadamları Derneğinin yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü öğrenilmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adamın Verdiği Cevap Şahane. Rusya'dan flas açıklama: Müthiş Yerli Savaş Gemisi Çok Can Yakacak ..! Ambargolar uygulanan Türkiye'den kendi Milli savaş gemisini yapan Türkiye'ye..Elden ele yayalım.. Dikkat! Telefonunuzda bu sorunlar varsa...