Ana Sayfa
2019-02-17 06:46:04 ( 26 izlenme )
Reklamlar

ÜLKEDE ŞOK

ÜLKEDE ŞOK 


Rusya'da üniversite binası çöktü! Çok sayıda kişi enkaz altında
Rusya'nın St. Petersburg kentinde bulunan Bilgi Teknolojisi, Mekanik ve Optik Üniversitesi binasında çökme meydana geldi. Olayda 21 kişinin enkaz altında kaldığı öğrenildi.
 Rusya'da üniversite binası çöktü! Çok sayıda kişi enkaz altında
Rusya'nın St. Petersburg kentindeki Bilgi Teknolojisi, Mekanik ve Optik Araştırma Üniversitesinin bir kısmı çöktü, 21 kişi enkaz altında kaldı.

Rusya'nın St. Petersburg kentinde bulunan Bilgi Teknolojisi, Mekanik ve Optik Üniversitesi binası 5’inci katından 2’inci katına kadar çöktü.

Enkaz altında 21 kişi var
Rusya Acil Durumlar Bakanlığının basın servisi tarafından yapılan açıklamada, çökme sebebinin bina onarımı sırasında hatalı bir işlem yapılması sonucu yaşandığı tahmin edildiği aktarıldı.

Kaza sonrası olay yerine gelen kurtarma ekiplerinin 60’dan fazla kişiyi tahliye ettiği, enkaz altında ise 21 kişinin olduğunun tahmin edildiği açıklandı.

Olay yerine sevk edilen 54 arama kurtarma görevlisi enkaz altında kalanları kurtarma çalışmalarına devam ediyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

VÜCUDUN İKİNCİ BEYNİ SAYILAN BAĞIRSAKLARIMIZI BİLE BİLE BÖYLE ÇÖKERTİYORUZ! DOKTORUN AÇIKLADIĞI ALIŞKANLIK ŞOK ETTİ! G.nelevde Görevli Polis Memurunun Şaşırtıcı İtirafları BİLİNMEYENLERİYLE KARBONAT MÜJDESİ! BİR ÇOK ŞİRKET BU SIRRI GİZLİYOR Erdoğan Emri verdi 100 YILLIK Plana Neşteri Attı!