Ana Sayfa
2018-04-15 01:15:20 ( 2232 izlenme )
Reklamlar

TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDECEĞİZ AÇIKLAMASI YAPTILAR .YORUM SİZİN :)

TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDECEĞİZ AÇIKLAMASI YAPTILAR DÜNYA ŞAŞKIN
Karabağ’daki işgal hareketlerine bizzat katılan Ermeni komutan Arkadiy Garapedyan, Ermenistan’ın Türkiye’yi işgal edeceğini söyledi.

İşgal altındaki Azerbaycan toprağı Karabağ’da Müslümanlara yönelik etnik temizliğe bizzat katılan Ermeni komutan Arkadiy Garapedyan akla hayale sığmayan ifadelerle Türkiye ve Azerbaycan’a saldırdı.

“ERMENİSTAN, TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDECEK VE ENİNDE SONUNDA TÜRKİYE PARÇALANACAK”

Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre, Ermenistan medyasına konuşan Garapedyan, Türkiye ve Rusya arasında imzalanan S-400 anlaşmasına değinirken ülkesinin yeni


işgal planlarını gün yüzüne çıkardı. S-400’lerin savunma amaçlı olduğunu belirten eli kanlı işgalci, sistemin “Ermenistan, Türkiye’yi işgal ettiğinde” işe yaramayacağını öne sürdü. Bu durumun işlerini zorlaştırmayacağını sözlerine ekleyen Garapedyan, Türkiye’nin eninde sonunda parçalanacağını iddia etti.

Ayrıca Rusya ve Ermenistan arasındaki anlaşmaya atıfta bulunan Ermeni komutan, Azerbaycan ve Türkiye’yi açıkça tehdit ederek, “Büyük Ermenistan” hayalini yineledi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Özellikle Azerbaycan’da büyük tepki çeken açıklama sonrası sosyal medyadan Ermenistan karşıtı çok sayıda mesaj paylaşıldı.Ermeni yetkililerin bu tutumu, Azerbaycan hükümetinin her fırsatta dile getirdiği “Ermenistan barışı sabote ediyor” sözlerini bir kez daha doğrulattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Makas Açıldı : 18 Bin kişi işinden olacak TAM 511 ALMANI ... DETAYLAR BELLİ OLDU! BİNLERCE KİŞİYE ERKEN EMEKLİLİK Süleyman Demirel’in Tarihe Damga Vurmuş En Pişkin 12 Sözü