Türkiye üzerinde kaos planı var!

Sinan Burhan: Türkiye üzerinde kaos planı var!

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Haber7.com'un 'Gündem Masası'na konuk oldu. Burhan gündeme dair özel açıklamalarda bulundu.Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, "Şuanda Türkiye'ye yönelik uluslararası bir operasyon var. Kaos planlıyorlar. Türkiye'nin uyanık olması gerek" dedi.

İşte Sinan Burhan'ın açıklamaları:

Geçtiğimiz günlerde 5 yabancı medya kuruluşu Türkiye'de ortak Youtube kanalı kurup yayın yapma kararı aldı. Yabancı medya kuruluşlarının Türkiye üzerine bu denli düşmelerini neye bağlıyorsunuz? 


"TÜRKİYE ÜZERİNDE BİR OPERASYON VAR"


Şuanda Türkiye'ye yönelik uluslararası bir operasyon var. RTÜK ve Türksat'ın denetimi dışında internet gibi sanal bir alemin üzerinden uluslararası basında rekabet halinde olan kuruluşlar Türkiye konusunda görüş birliğine vardılar. Türkiye'nin sosyal ekonomik yönünü şekillendirmek ve propaganda yapmak için kurulan bu kanalın denetimsiz olması çok tehlikeli. Sözde özgürlük, tarafsızlık adı altında, bunu hepimiz istiyoruz, bu işe girişiyorlar. Ama Gezi olaylarında ne oldu? Günlerce yayın yaptılar, turuncu devrim yapmak istediler, Başbakanı hal etmek istediler.


Reklamlar
15 Haziran 2019
Reklamlar