Ana Sayfa
2019-02-19 11:34:09 ( 1083 izlenme )
Reklamlar

Türkeş'in oğlundan MHP'ye çok ağır hakaret

Türkeş'in oğlundan MHP'ye çok ağır hakaret

Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ozan Arif'in Samsun'daki cenaze törenine katıldı.Ozan Arif’in cenazesine katılmak için iki gündür Samsun’da olduğunu belirten Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş, sosyal medya üzerinden MHP’ye çok ağır hakaretlerde bulundu.

Ahmet Kutalmış Türkeş adına kayıtlı facebook hesabındaki paylaşımında Ozan Arif’in eşsiz bir ülkücü olduğunu ve Alparslan Türkeş’e en zor zamanlarında tam ve muhteşem bir sadakat gösterdiğini yazdı.

Albayrak: Ozan Arif’i sevmek için Ülkücü olmak gerekmiyor“MHP YÖNETİMİNDE BULUNAN BİR KISIM ……….”

Ahmet Kutalmış Türkeş sosyal medyadan MHP’ye ağır hakaret içeren mesajı şöyle; 

"Ozan Arif e son görevimizi yapmak için iki gün boyunca Samsunda bulunduk. Ozan Arif, tavizsiz ve eşsiz bir Ülkücüydü, yaptığı maddi ve manevi hizmetler MHP nin varoluş mücadelesinde yeri doldurulmazdı, bizim değil O’nun bizlere ve tüm Ülkücülere hakkını helal etmesi gerekir ! Alparslan Türkeş e en zor zamanlarda tam ve muhteşem bir sadakat gösterdi, bugün MHP yönetiminde bulunan bir kısım köpek gibi hiç bir zaman ihanet etmedi, Başbuğ Türkeş’e ve ülkücü harekete hakaret etmedi! ruhu şad olsun !" 

OZAN ARİF’İN CENAZE TÖRENİNE KATILMIŞTI

Ozan Arif’in defnedildiği Samsun’daki cenaze törenine, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, CHP’ye katılan eski Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Zihni Şahin, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, MHP’den ihraç edilen bağımsız aday Erhan Usta, AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile AKP Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş başta olmak üzere çok sayıda siyasi ile Uğur Işılak gibi sanatçılar da katıldı

Kaynak: Türkeş'in oğlundan MHP'ye çok ağır hakaret 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanser iyileştirilmesi en kolay hastalıktır Anket sonuçları açıkladı! Oran yüzde 76,9 Allah rızası için ver. DOĞAN ÇOÇUKLARIDA ...