Ana Sayfa
12 Haziran 2019 ( 474 izlenme )
Reklamlar

Temel Karamollaoğlu'ndan şok iddia! 1 sene sonra açıkladıSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayında pasaportunun iptal edildiğini açıkladı. Karamollaoğlu, "İsmimin başına 'terör' ifadesi eklenerek pasaportum iptal edildi" dedi.


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, pasaportunun iptal edildiğini söyledi.

Halk TV'de programa katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bir süre önce yurt dışında çıkmak için pasaportunu yenilemek üzere nüfus müdürlüğüne gittiğini ancak kendisine pasaport verilmediğini, gerekçe olarak isminin terörle iltisaklı isimler arasında göründüğünün söylendiğini açıkladı.

1 yıl boyunca bekledi

Karamollaoğlu, "Genel Seçimlerden sonra pasaportumu değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gittim. Nüfus müdürü sıkıldı, falan dedi. 'Efendim biz size pasaport veremeyiz' dedi. Niye veremezsiniz dedim. 'Sizin isminizin karşısına terör yazmışlar' dedi." ifadelerini kullandı.

Temel Karamollaoğlu'nun bu açıklaması "Bunu açıklamak için neden 1 yıl bekledi?" sorusunu da beraberinde getirdi.

Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Davutoğlu sahaya iniyor. 15 il başkanı belirlendi. İsimler oraya çıkıyor Sadece 3 Yemek Kaşığı İçin 4 Saat İçinde Damarlarınız Temizlensin Halk TV'deki depremin perde arkası ortaya çıktı! İşte istifaların sorumlusu DİZ VE EKLEM AĞRILARI 3 GÜNDE SON BULACAK İŞTE O İNANILMAZ YÖNTEM