Ana Sayfa
2019-06-12 01:33:05 ( 392 izlenme )
Reklamlar

Temel Karamollaoğlu'ndan şok iddia! 1 sene sonra açıkladıSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayında pasaportunun iptal edildiğini açıkladı. Karamollaoğlu, "İsmimin başına 'terör' ifadesi eklenerek pasaportum iptal edildi" dedi.


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, pasaportunun iptal edildiğini söyledi.

Halk TV'de programa katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bir süre önce yurt dışında çıkmak için pasaportunu yenilemek üzere nüfus müdürlüğüne gittiğini ancak kendisine pasaport verilmediğini, gerekçe olarak isminin terörle iltisaklı isimler arasında göründüğünün söylendiğini açıkladı.

1 yıl boyunca bekledi

Karamollaoğlu, "Genel Seçimlerden sonra pasaportumu değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gittim. Nüfus müdürü sıkıldı, falan dedi. 'Efendim biz size pasaport veremeyiz' dedi. Niye veremezsiniz dedim. 'Sizin isminizin karşısına terör yazmışlar' dedi." ifadelerini kullandı.

Temel Karamollaoğlu'nun bu açıklaması "Bunu açıklamak için neden 1 yıl bekledi?" sorusunu da beraberinde getirdi.

Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu uyardı: En çok dikkatli olması gerekenler düzenli, rutin aileler! Mahallenin tek bir girişi var, kapının anahtarını 3 kişi taşıyor YÜZBİNLERCE EV SAHİBİNİ TEDİRGİN EDEN GELİŞME! Rusya ve Türkiye'den kritik görüşme!