Ana Sayfa
2019-04-30 01:33:47 ( 390 izlenme )
Reklamlar

Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı

Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı
Rusya parlamentosu, ülkedeki tecavüzlerin önüne geçmek için önemli bir yasayı onayladı. Ülkede, artık tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürürse ceza almayacak.
Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı
Rusya parlamentosu kadın tecavüzlerinin önüne geçmek için yeni bir yasayı onayladı. Buna göre tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürmesi halinde herhangi bir ceza almayacak.

RUSYA parlamentosunda onaylanan yeni yasaya göre tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürmesi halinde ceza almayacak.

Rusya’da kadınlara yönelik şiddet ve cinsel saldırıların artması üzerine saldırıların önüne geçilmesi amacıyla yeni yasal çalışma yapıldı.

Rusya parlamentosunda onaylanan yasaya göre tecavüz girişimlerine maruz kalan kadınlara nefsi müdafaa hakkı doğrultusunda yeni haklar getirildi. Buna göre Rusya’da cinsel saldırıya uğrayan kadınlar, saldırıyı gerçekleştiren kişiye karşı güç kullanarak yaralarsa veya öldürürse hiçbir ceza almayacak.

yeni akit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yumurtadan günde 1500 lira kazanıyor FIRAT'IN DOĞUSUNA BİR GECE ANSIZIN Acı biberin bu etkisini duyunca daha sık yiyebilirsiniz: İŞTE O ETKİSİ ► 18 aylık bebeğe köpekler böyle saldırdı!