Ana Sayfa
2019-04-30 01:33:47 ( 355 izlenme )
Reklamlar

Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı

Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı
Rusya parlamentosu, ülkedeki tecavüzlerin önüne geçmek için önemli bir yasayı onayladı. Ülkede, artık tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürürse ceza almayacak.
Tecavüzcüsünü öldüren kadına özel yasa çıkarıldı
Rusya parlamentosu kadın tecavüzlerinin önüne geçmek için yeni bir yasayı onayladı. Buna göre tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürmesi halinde herhangi bir ceza almayacak.

RUSYA parlamentosunda onaylanan yeni yasaya göre tecavüze uğrayan kadınlar, tecavüzcüsünü öldürmesi halinde ceza almayacak.

Rusya’da kadınlara yönelik şiddet ve cinsel saldırıların artması üzerine saldırıların önüne geçilmesi amacıyla yeni yasal çalışma yapıldı.

Rusya parlamentosunda onaylanan yasaya göre tecavüz girişimlerine maruz kalan kadınlara nefsi müdafaa hakkı doğrultusunda yeni haklar getirildi. Buna göre Rusya’da cinsel saldırıya uğrayan kadınlar, saldırıyı gerçekleştiren kişiye karşı güç kullanarak yaralarsa veya öldürürse hiçbir ceza almayacak.

yeni akit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Resmen yürülüğe girdi! Bildirmeyene binlerce lira ceza... İstihbarat birimleri uyarıyor Bakan Akar'dan ABD'nin tehdidine cevap: B planımız hazır KIZ ÇOCUĞU İSTEMEYEN BABANIN BAŞINA BAKIN NE GELDİ