Ana Sayfa
2018-10-05 08:57:03 ( 3049 izlenme )
Reklamlar

Suudi prens konuştu! Türkiye Flaş çağrı

Suudi prens konuştu! Türkiye Flaş çağrı
Suudi Veliaht Prensi, kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'ya ilişkin açıklama yaptı. Veliaht prens Türkiye'nin İstanbul Başkonsolosluğumuzu aramasına izin vermeye hazırız.

************************************
************************************


7 ilde dev operasyon! Çok sayıda gözaltı var
İçişleri Bakanlığı, 7 ilde PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyon düzenlendiğini ve bu operasyonlarda toplam 88 şahsın gözaltına alındığını açıkladı.
7 ilde dev operasyon! Çok sayıda gözaltı var

 İçişleri Bakanlığından, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik 7 ilde gerçekleştirilen operasyonda,
88 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, 6-7 Ekim 2014 olaylarının yıl dönümü nedeniyle muhtemel eylemleri engellemek amacıyla İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlükleri ekiplerince, 7 ilde operasyon yapıldı.

Operasyonda İzmir'de 23, Van'da 15, Adana'da 14, Erzurum'da 15, Mardin'de 13, Kars'ta 6, Muş'ta 2 olmak üzere toplam 88 şüpheli gözaltına alındı.

Gözaltına alınanların ikametlerinde yapılan aramalarda ise silah, uyuşturucu madde, örgütsel döküman ve dijital malzeme ele geçirildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölüm anlık bir şey değildir, 3 ay önceden bakınız bizi nasıl ele geçirmeye başlıyor Instagram'da bu yorumları yapanlar hapı yuttu! Yetkililer harekete geçti Biri indi, diğeri kalktı! Suudların uçak sırrı F-35 alımını durduracaklar! Önceden verilen siparişleri de…