Ana Sayfa
2018-04-15 04:35:23 ( 709 izlenme )
Reklamlar

SURİYE OPERASYONU ÖNCESİ İBRETLİK OLAYSURİYE OPERASYONU ÖNCESİ  İBRETLİK OLAY 


Operasyonda İngiltere Rumların kalbini kırmış

Esed rejimine yönelik operasyona 4 adet Tornado uçağı ile katılan İngiltere, Güney Kıbrıs’taki Akrotiri Üssü’nden başlattığı harekâta ilişkin Rum Yönetimi’ne herhangi bir bilgi vermedi. Bu tavır Rumları hayal kırıklığına uğrattı.

Suriye'de Esed üslerine yönelik ABD'nin başını çektiği operasyona 4 adet Tornado uçağı ile katılan İngiltere, Güney Kıbrıs’taki Akrotiri Üssü’nden yaptığı harekâta ilişkin Rum Yönetimi’ne herhangi bir bilgi vermedi.

RUMLAR GÜCENDİ: BİZE BİLGİ VERİLMEDİ

 

Londra’nın bu davranışı Rumları gücendirdi. Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, “Bize herhangi bir bilgi verilmedi” açıklaması yaptı.

"İLK ANDAN BERİ İZLİYORUZ AMA HABERİMİZ OLMADI"

Hükümet sözcüsü Prodromos Prodromou, “Kıbrıs Cumhuriyeti’nin yetkilileri durumu ilk andan beri izliyor ama bize herhangi bir ön brifing verilmedi. GKRY bu operasyona herhangi bir şekilde de dahil olmadı” dedi.


Haber 7


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye ters köşe yaptı! Kritik NATO hamlesi Oku Olacakları Öğrenin… Eğer AK Parti Seçimi Kaybederse 25 Haziran’da… IŞİD’li kadınların doğumuna giren Ebe, yaşadığı korkunç olayları anlattı..! İnsan Değil Bu Aşağlıklar..! Evleri sardılar, korkudan uyuyamıyorlar bile... Son çare köyü terk edecekler