Ana Sayfa
20 Aralık 2018 ( 134 izlenme )
Reklamlar

Son dakika ! Amerikanın Suriyeden Askerlerimizi çekiyoruz açıklamasından sonra İsrail kudurdu ! Bakın ne açıklama yaptılar !

ABD’nin Suriye kararına İsrail’den ilk yorum
 

 
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD’nin Suriye’deki birliklerini çekeceğini açıklamasından önce kendisini bilgilendirdiğini ve Washington yönetiminin bölgede nüfuzunu göstermek için başka “yollara sahip olduğunu” söylediğini belirtti.”ÇEKİLME KARARI HAKKINDA HEM TRUMP, HEM DE POMPEO BENİ BİLGİLENDİRDİ” Başbakan Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump ile Pazartesi günü ve ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile de dün görüştüğünü, hem Trump’ın hem de Pompeo’nun Washington’un askerlerini Suriye’den çekme fikrini kendisi ile paylaştığını belirtti.


 
“TRUMP, ABD’NİN BÖLGEDE NÜFUZUNU GÖSTERMEK İÇİN BAŞKA YOLLARA SAHİP OLDUĞUNU SÖYLEDİ” Çekilme kararın Amerikan’ın kendi kararı olduğunu ifade eden Netanyahu, “ABD yönetimi, başkanın (Trump) Suriye’deki güçlerini çekme niyetinde olduğunu bana söyledi. ABD yönetimi bölgedeki nüfuzunu göstermek için başka yollara sahip olduğunu açıkça belirtti.” dedi.


 
“BİZ HER HALÜKARDA KENDİMİZİ KORUYACAĞIZ” ABD’nin geri çekilme takvime ve bunun yöntemine ilişkin süreci ve İsrail’e olabilecek etkilerini değerlendireceklerini dile getiren Netanyahu, “Her halükarda biz İsrail’in güvenliğini muhafaza edecek ve bu bölgeden (gelecek tehlikelerden) kendimizi koruyacağız.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ALÇAK ARAP EMİRLİKLERİ KRALI GÖZÜ DÖNÜNCE TÜRKİYE’Yİ KARIŞTIRMAK İÇİN BAKIN NE YAPMIŞ? GÖRÜN BU ALÇAĞI! Evlendiğimden beri kaynanam evime ilk defa geliyordu. SENİN ALLAH'IN ADİL Mİ DERSEN ‼️ Korkunç plan: 35 bin terörist Türkiye’ye sıçrayacaktı ama..