Ana Sayfa
2018-06-05 12:09:22 ( 1861 izlenme )
Reklamlar

Son anketten sürpriz sonuç!

Son anketten sürpriz sonuç! 


HDP’liler kime oy verecek?24 Haziran seçimlerine 19 gün kala son seçim anketi açıklandı. İşte sürpriz sonuçlar ve haberin ayrıntıları;

Adalet ve Kalkınma Partisi masasındaki son seçim anketini kamuoyu ile paylaştı.AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti'nin son seçim anketini açıkladı.

 Mustafa Elitaş, normal seçimlerde HDP’ye oy vereceğini düşünen insanların da Erdoğan’a oy vereceklerini söyledi.Mustafa Elitaş Akşam Gazetesi’ne verdiği röportajda Tayyip Erdoğan’ın ve Ak Parti’nin oy oranını açıkladı.İşte Mustafa Elitaş'ın Akşam Gazetesine verdiği röportajdan bir kesit:

ERDOĞAN YÜZDE 55 
Güçlü Meclis’le güçlü hükümetin arasını açıp hükümeti güçsüz bırakmak isteyenler körüklüyor. Bizim içimizden arkadaşlar çıkarmış olabilir adaylık sürecinde. Anketlerde de şu çıkıyor aslında. Erdoğan’a oy verecekler dediğimizde 55 ve üzeri AK Parti’ye oy verecek dediğimizde 46-48 çıkıyor.
ONLAR HAİNDİR
Bir de sosyal medyada troller var. Reis ‘15 Temmuz’da seni yalnız bıraktılar biz seni bırakmayacağız’ diyenler. AK Parti seni bıraktı ama biz seni bırakmayacağız diyenler. Erdoğan’la AK Parti arasında mesafe koymaya çalıştılar sanki 15 Temmuz darbe girişiminde TBMM’yi açan milletvekillerinin yüzde 90’ı AK Partili değilmiş gibi. Tam bir kumpas, tam bir organizasyon. Reisçi görünerek yüzlerine Erdoğan maskesi takan ama AK Parti ile Erdoğan’ı ayırmaya çalışan troller. İnceleyin sosyal medyayı bunların kim olduğunu görürsünüz. Onlar haindir açıkça söyleyeyim.HDP'LİLER DE ERDOĞAN'A OY VERECEKCumhurbaşkanımızın her zaman AK Parti’den daha fazla oy aldığını biliyoruz. Bu milletin terazisi öylesine hassas tartar ki  bir avuç kendini akıllı zanneden kargalar maalesef 24 Haziran tarihinde hezimete uğradıklarını görecekler. Cumhur ittifakı kurduk. Bunun sebebi ne? Cumhurbaşkanlığında tek aday gösterildi. AK Parti, MHP, BBP yani onların toplamı da zaten AK Parti’nin oy toplamından daha fazla edecek. Normal seçimlerde HDP’ye oy vereceğini düşünen insanların da Erdoğan’a oy vereceklerini düşünüyoruz.siyasetcafe.com Kaynak: Son anketten sürpriz sonuç! HDP’liler kime oy verecek? 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trump köşeye sıkıştı! Cevap vermedi! İstanbul'dan acı haber: 1 polis şehit YERİN DİBİNE SOKTU Türkiye'nin eline geçiyor! Almanya panik içinde