Ana Sayfa
2018-07-14 01:50:14 ( 871 izlenme )
Reklamlar

SON 1 HAFTADA PAYLAŞIM YAPANLAR YANDI! BAKANLIKTAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

SON 1 HAFTADA PAYLAŞIM YAPANLAR YANDI! BAKANLIKTAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

1 haftada 313 sosyal medya kullanıcısına soruşturmaİçişleri Bakanlığı, bir haftada 514 sosyal medya hesabının incelendiğini açıkladı. Bakanlık 313 sosyal medya kullanıcısı hakkında yasal işlem başlatıldığını belirtti.

İçişleri Bakanlığı, geçen hafta gerçekleştirilen operasyonlarla ilgili açıklama yaptı.

Bakanlık 2 Temmuz ile 9 Temmuz tarihleri arasında 313 sosyal medya kullanıcısı hakkında yasal işlem yapıldığını açıkladı.


Bakanlığın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, 514 sosyal medya hesabı hakkında da inceleme yapıldığı ifade edildi. Sosyal medya kullanıcılarına yöneltilen suçlamalar şöyle: “Terör örgütü propagandası yapmak, terör örgütleri ile iltisaklı olduğunu alenen beyan etmek, halkı kin, nefret ve düşmanlığa sevk etmek, devlet büyüklerine hakaretlerde bulunmak, devletin bölünmez bütünlüğüne ve toplumun can güvenliğine kast etmek nefret söylemi yaymak.”

A.A - SPUTNİK

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uzmanlar a-ç-ıkladı; Öksürük şurubundan daha e-t-kili. Şıp diye k-e-siyor Kılıçdaroğlu canlı yayında açıkladı: Mustafa Sarıgül'e orayı teklif ettik, kabul etmedi Erdoğan’ın oyları Akşener'e yazılmış! İsrail 'den şartlı onay