Ana Sayfa
2019-05-09 06:27:11 ( 86 izlenme )
Reklamlar

Skandal Türkiye kararını duyurdu: Artık bu işin sonuna geldik

Skandal Türkiye kararını duyurdu: Artık bu işin sonuna geldik

Rum Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis, Doğu Akdeniz'de sondaj çalışmaları yapan Fatih gemisinde çalışanlar için tutuklama emri çıkarılması için sona yaklaşıldığını açıkladı.Rum Bakan, "İlk tutuklama emirlerinin çıkarılması için son aşamadayız. Ondan sonrası yargının meselesidir" dedi.

 

Rum tarafında bir etkinlikte konuşan Hristodulidis, Fatih gemisi konusunda tüm bilgilerin mahkemeye sunulduğunu, ilk tutuklama emirlerinin çıkarılmasının beklendiğini söyledi.

Radyodan anons ettiler: Türkiye'ye alçak tehdit

 

"TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET EDECEĞİZ"

Hristodulidis, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in de Avrupa Birliği nezdinde Türkiye'yi şikayet edeceğini söyledi.

İki liderden Türkiye'ye ve Erdoğan'a küstah sözler: Bu Kuran'da yazmaz

ULUSLARARASI TUTUKLAMA EMRİ İÇİN DE GİRİŞİMDE BULUNACAKLAR

Rum yönetiminin, ilk önce Lefkoşa Rum Kaza Mahkemesi'nde tutuklama kararı çıkaracağı, ardından uluslararası tutuklama emiri alınması için girişim yapacağı belirtildi.
Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve savaş başladı! ABD, İngiltere ve Fransa gece yarısı vurdu Bu Yazıyı Okuduktan sonra çok daha İyi anlayacaksınız kanserin asıl sebebinin kendimiz olduğunu!. Ölüm anlık bir şey değildir, 3 ay önceden bakınız bizi nasıl ele geçirmeye başlıyor Fatih Erbakan'dan S-400 çıkışı: