Ana Sayfa
2018-12-07 04:50:53 ( 51 izlenme )
Reklamlar

Skandal olay! Sarı yeleklerde yüzde 80 indirim!

Skandal olay! Sarı yeleklerde yüzde 80 indirim!
Fransa'da başlayan daha sonra Hollanda ve Belçika'ya da sıçrayan 'Sarı Yelek' gösterilerinin simgesi olan yelekler Türkiye'deki bir dijital alışveriş sitesinde inanılmaz bir indirimle satışa çıkması büyük tepki çekti.
 
Haber7 - Özel

Geçtiğimiz günlerde Fransa'da başlayan ve birçok ülkeye sıçrayan kanlı eylemlerin simgesi olan 'Sarı yelek' Türkiye'de yüzde 80 gibi akıl almaz bir indirim rakamı ile satışa çıktı.

5 TL'YE SARI YELEK SATTILAR

Yeleğin 5 TL gibi bir fiyata satıldığını görenler alışveriş sitesine büyük tepki gösterdi. Sarı yeleklerde yapılan indirime anlam veremeyen vatandaşların, "Birileri Türkiye'de de Sarı yelek eylemlerini başlatmaya çalışıyor" yorumları dikkat çekti.

BİN ADET SARI YELEK ALAN VAR

Alıcılardan birinin bin adet sarı yelek satın alması ise dikkatlerden kaçmadı. Kullanıcıların tepkisi sonrası alışveriş sitesi sarı yelek satışını kaldırdığını duyurdu.

FRANSA'DA OLAYLAR DURULMUYOR

17 Kasım'dan bu yana devam eden olaylarda 103 kişi tutuklandı. En az 227 kişinin yaralandığı ve 2 kişinin hayatını kaybettiği olaylarda yaklaşık 280 bin kişinin eylemlere katıldığı açıklandı. Gösterilerin toplam maliyete 1 buçuk milyon Avro'yu geçti. Polis departmanının yaptığı açıklamaya göre gösterilere müdahalede 5 bin gaz kapsülü kullanıldı. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Tüm hedefleri vurun' deyip... PERİNÇEK'TEN GÜNDEMİ SARSACAK BOMBA GİBİ SÖZLER Suudilere büyük şok! Dev yatırımı iptal ettiler Kayseriliye dişlerini satan ya-hudi