Ana Sayfa
2019-03-30 01:03:11 ( 144 izlenme )
Reklamlar

Skandal itirafı!

HDP'li Önder'den skandal CHP itirafı!

HDP'li Sırrı Süreyya Önder, CHP'nin kendilerinden destek istediğini ancak bu durumun kamuoyuna açıklanmamasını istediklerini bu sözlerle itiraf etmişti.

Önder'in 2014 yılındaki katıldığı bir televizyon yayının canlı yayınındaki sözleri kirli işbirliği ile ilgili pazarlığı böyle açık ettiği ortaya çıktı.

“MHP'nin kapı önüne bıraktığı adayı alacak Ankara'ya aday edecek. Ömründe hiç sol adına hiç bir icraatı ve muktesabatı olmayan bir adayı. Bu tabanı bununla aldatmanın bedelini ağır ödeyecekler. Biz seçim için güçbirliği yapalım ama bu kamuya açık olsun. Sayın Kılıçdaroğlu bize dedi ki "Bu bize zarar verir. İki tane de genel başkan yardımcısı orada bizim de eş genel başkanımız ve Levent Tüzel Bey vardı görüşmede... Bunlar ne diyorlar," Kılıçdaroğlu ‘Bizi destekleyin ama kimse görmesin’ diyor Bu ne kadar ayıp bir yaklaşım. Kimse bilmesin diyor. Bu ne kadar zelil bir yaklaşım”

Kaynak 
Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

102 yıl önce 20 GÜNÜN KALDI DEMİŞLERDİ! Günde 2 Kaşık Tüketin, B12 Değeriniz Normale Dönsün Babamı ağanın adamları öldürdü'