Ana Sayfa
2018-10-13 06:19:06 ( 3689 izlenme )
Reklamlar

Severek yediğiniz şey meğer klozette yetistiriyorlarmış.

Severek yediğiniz şey meğer klozette yetistiriyorlarmış.


Polis ve Zabıtadan Midye Baskını! Kaldırımda ve Klozette Yapılan Üretim, Mide Bulandırdı
İstanbul Beyoğlu’nda polis ve zabıta ekipleri sağlığa aykırı midye dolma imalatı yapan adreslere operasyon düzenledi. Operasyon sırasında ekiplere zorluk çıkartan imalathane sahipleri midyeleri yere döküp ezdi. Operasyonda 2 tonluk midyeye el konulurken, imalathaneler de mühürlendi.

HİJYENDEN UZAK ÜRETİM

Beyoğlu İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Beyoğlu Belediyesi zabıta ekipleri sağlığa aykırı midye dolma yapan şahıslara karşı ortaklaşa operasyon başlattı. Operasyon kapsamında yapılan çalışmalarda sağlığa uygunsuz midye dolmaların yapıldığı adresler teSeverek yediğiniz şey meğer klozette yetistiriyorlarmış.
spit edildi. Yapılan tespitlerin ardından ekipler, midye dolmaların yapıldığı bodrum katlarına, hijyenik olmayan ve merdiven altı diye tabir edilen adreslere baskın düzenledi.

OPERASYON SIRASINDA MİDYE DOLDURMAYA DEVAM ETTİLER

Baskın sırasında sağlıksız midye dolma yapan şahıslar ekiplere zorluk çıkarttı. Ekiplerle tartışan şahıslardan bazılarının tepki olarak midye dolmaları yere döktüğü ve ayaklarıyla ezdiği görüldü. Bazı kadınların ise hala midye dolma yapımına devam etmesi dikkat çekti.

Düzenlenen operasyonda 2 tonluk midye ele geçilirken, imalathanelere de mühür vuruldu. Öte yandan, Beyoğlu İlçe Tarım Müdürlüğü ve Beyoğlu Zabıta Ekipleri operasyonların devam edeceğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'ye meydan okudu: Cesetlerimizi çiğnemeniz gerekecek! AK Parti'den 'Binali Yıldırım'a görev' açıklaması Operasyonu duyunca... Babası’nın izin vermemesine aldırış etmeden bu işi Yaptı Şuan gramını 50 tl’den Satıyor!