Ana Sayfa
2019-05-18 03:25:12 ( 547 izlenme )
Reklamlar

Saadet Partisi'nden 23 Haziran seçimlerine ilişkin yeni açıklama

Saadet Partisi'nden 23 Haziran seçimlerine ilişkin yeni açıklama
Saadet Partisi, 23 Haziran'daki İstanbul seçimlerine ilişkin yeni bir açıklama yaptı.


Saadet Partisi, 23 Haziran'daki seçimlere katılma kararı sonrası açıklama yaptı. Açıklamada son günlerde kendilerinin zan altında bırakıldıkları ifadeleri yer aldı.

Saadet Partisi'nden 23 Haziran'daki İstanbul seçimine ilişkin yapılan açıklamada, "Partimizin seçimlere girmesi; sadece ülkemizin menfaatlerini gözetip kollamak, huzuru ve refahı hakim kılmak içindir. Hiçbir çıkar grubunun yanında yer almadığımız gibi kimseye karşı kin ve nefret duygusu da taşımamaktayız" ifadelerine yer verildi.

Yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde adayı Necdet Gökçınar’ı çekmeme kararı alan Saadet Partisi, yaşanan tartışmalar üzerine yazılı açıklama yaptı.

'Partimiz özgül ağırlığı yüksek olan bir partidir'
Açıklamada şu cümlelere yer verildi:

“Partimizin seçimlere girmesi; sadece ülkemizin menfaatlerini gözetip kollamak, huzuru ve refahı hakim kılmak içindir. Hiçbir çıkar grubunun yanında yer almadığımız gibi kimseye karşı kin ve nefret duygusu da taşımamaktayız. Saadet Partisi ülkemiz siyasetinde özgül ağırlığı yüksek olan bir partidir. Siyasi anlayışının temelinde en önemli ölçü olarak hakkı ve hakikati üstün tutmak yatmaktadır. Ülke meselelerinin tespit ve çözümü konusunda inandığı doğruları yetkili organlarımız vasıtası ile milletimizle paylaşmaktadır. Bu ölçünün dışındaki ifadeler partimizin görüşü olmayıp şahısların kendi kanaatleri olarak değerlendirilmelidir.”

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fransızların ağzı açık kaldı! CHP BİNGÖL 'DE BÜYÜK DEPREM İĞRENÇ OLAY! KUAFÖRÜN MESAJLARI 14 YAŞINDAKİ KIZIN TELEFONUNDAN ÇIKTI Kapısının Eşiğine Sahip Olsun