Ana Sayfa
2018-12-07 02:28:03 ( 158 izlenme )
Reklamlar

S. Arabistan yaşananları doğruladı! Büyük Sürpriz

S. Arabistan yaşananları doğruladı! Büyük Sürpriz
Kaşıkçı'nın öldürülmesinde katkısı olduğu iddia edilen elçi Halid bin Selman ABD'ye geri döndü. Cemal Kaşıkçı'nin katil zanlıları arasında yer alan ve Cemal Kaşıkçı'yı İstanbul'daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na yönlendiren isim olduğu iddia edilen Halid bin Selman ABD'de.
S. Arabistan yaşananları doğruladı! Büyük Sürpriz
 Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi yetkililerce vahşice öldürülmesinin ardından Suudi Arabistan'ın Washington elçisi Halid bin Selman ülkesine dönmüş ve bir daha ABD'ye dönmeyeceği iddia edilmişti.

ABD basınında yer alan bilgiye göre ise Suudi Veliaht Prens İbn Selman'ın kardeşi ve aynı zamanda ABD Washington elçisi Halid bin Selman ölen ABD eski Başkanı George W. Bush'un cenazesine katılmak üzere ABD'ye gitti.

Washington'daki Suud elçiliği ABD basınının iddialarını doğrularken, Halid bin Selman'ın ülkeden kovulmayacağı ve görevine devam edeceği belirtildi.

KAŞIKÇI CİNAYETİNE KARIŞMAKLA SUÇLANIYOR

Washington Post gazetesinin iddialarına göre Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesinde Halid bin Selman'ın büyük bir payı bulunuyor.

Kaşıkçı ile gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde Kaşıkçı'yı konsolosluğa gitmesi konusunda ikna ettiği ve kişisel garanti verdiği iddia ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bi-lim Adamları Tar-afından Kan-ıtlanmış Kahveni-n 10 Fay-dalı Ö-zelliği.. GELİNİNE C*NSEL İST*SMAR Canlı bomba böyle yakalandı Ünlü isimden Erdoğan'a destek!