Ana Sayfa
2018-04-14 06:08:04 ( 3359 izlenme )
Reklamlar

RUSYA'DAN SAVAŞ İLANI GİBİ AÇIKLAMA !

RUSYA'DAN SAVAŞ İLANI !


Suriye operasyonuna Rusya'dan çok sert tepki
ABD, İngiltere ve Fransa'nın Duma'daki kimyasal saldırı sonrası Suriye'ye yönelik başlatığı operasyona Rusya'dan ilk tepki üst üste açıklamalarla geldi. Rusya'nın ABD Büyükelçisi Antanov yaptığı açıklamada, 'Suriye'ye saldırı sonuçsuz kalmayacak' dedi.
Suriye operasyonuna Rusya'dan çok sert tepki
Rusya'nın ABD Büyükelçisi Antanov yaptığı yazılı açıklamada, bu gece yapılan hava operasyonunu kast ederek 'Bu tür eylemler sonuçsuz kalmayacak' dedi.  

Antanov'un açıklamasında şu satırlar yer aldı: "En büyük endişelerimiz gerçeğe döndü. Uyarılarımız dikkate alınmadı.Önceden tasarlanmış bir senaryo sahnelendi. Bir kez daha tehdit edildik. Bu eylemlerin karşılıksız kalmayacağını söylemiştik.Rusya devlet başkanının küçük düşürülmesi kabul edilemez."

'SALDIRGANLIK EYLEMİ'

Öte yandan Rus parlamentosunun alt kanadı Duma'nın Savunma Komitesi başkanı Aleksandr Şerin de, "ABD Suriye'ye yönelik saldırılar düzenleyerek tüm uluslararası kuralları ihlal ediyor ve Rusya bunu saldırganlık eylemi olarak görmektedir" açıklamasında bulundu.

Şerin, "ABD Başkanı Trump sadece dünya çapındaki bir suçlu değil, ikinci bir Adolf Hitler'dir. Bu, ikinci Belgrad'dır. Bu bir dönüm noktasıdır, egemen bir devlete karşı savaş ilanıdır" dedi.

HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLYONLARCA EMEKLİ BUNU BEKLİYOR! İKİNCİ KEZ KONTAĞI ÇEVİRDİĞİ ANDA ! BOMBA GİBİ ÇILLER İDDİASI ERDOĞAN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR! İLK KEZ DUYURDU