Ana Sayfa
01 Eylül 2018 ( 5547 izlenme )
Reklamlar

RUSYA'DAN BOMBA GİBİ TÜRKIYE IDDIASI 

RIA Novosti Haber Ajansı’nın ‘Rossiya 24’ televizyonuna dayandırarak verdiği haberde, Rusya Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovskii, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkesinin topraklarında bir Rus askeri üssü kurmaya hazır olduğunu ileri sürdü.

‘HAVA VE DENİZ RUS ÜSLERİ’

Jirinovski katıldığı programda, “Hemen İran ve Türkiye’den hava ve deniz üslerinin kurulmasını talep etmeliyiz” dedi.

“Türkiye hazır, sizinle konuştuğum gibi Erdoğan’la konuştum. O Rusya’yla birlikte olmak istiyor, sıra bekleyip son vagonda AB’ye gitmek istemiyor” diyen Jirinovski, şöyle devam etti: “O bizimle olmak istiyor. Çünkü bizimle birlikte Erdoğan’ın kim olduğunu bütün dünya bilecek.”

İNCİRLİK’E RUS ÜSSÜ

Jirinovski, temmuz ayında Erdoğan’ın kişisel daveti üzerine yemin törenine katılmak için Ankara’yı ziyaret etti. Rusya Liberal Demokrat Partisi lideri, daha sonra Türkiye’nin güneyinde bulunan İncirlik Hava Üssü’nün NATO’ya kapatılıp Rus tarafına aktarılabileceğini düşündüğünü söyledi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gusül Abdesti alırken yapılan büyük hata! Şaka değil aynen böyle yazdılar. Selamı var nedir ya. Dişinizdeki tartarı yok edecek en doğalyöntem  Çok önemli açıklamalar