Ana Sayfa
2019-02-17 07:12:14 ( 525 izlenme )
Reklamlar

Putin’in en büyük korkusu Erdoğan’ın en çok cesaret ettiği şey imiş

Putin’in en büyük korkusu Erdoğan’ın en çok cesaret ettiği şey imiş

 
 Putin, yabancı bir ülkeyi ziyaret ettiğinde, bir otelde yaklaşık 200 oda tutuluyor ve o otel neredeyse Kremlin’e dönüştürülüyor. İstihbarat servisi, gerekli kontrolleri bir ay öncesinden yapıyor. Çarşaflar ve banyo takımları Rusya’dan özel ve yine mühürlü bir şekilde getirilen ürünlerle değiştiriliyor. Odaya sadece bizzat devlet başkanı girebiliyor. Ziyaretler esnasında

Putin, maiyetinde sadece Rus aşçılar değil, garsonlar ve temizlik görevlileri de bulunduruyor. En büyük korkusu zehirlenmek. Kimse bu yüzden Putin’e bilgisi dışında yemek sunamıyor. Ama dikkat ederseniz Erdoğan’da bu yok. Tabi ki tedbirler çok iyi alınıyor ama bir teyzenin bir gencin bir evladın verdiğini alıyor. Aslında onu büyük lider yapan da o.

Erdoğan’ın cesareti onu öne çıkaran bir kişilik aslında. Çünkü Erdoğan biz bu yola beyaz kefeni giyip çıktık derken samimi idi. Ve asla şaka yapmıyordu. Putin’in korkusu onun en büyük korkusuzlugu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada sadece Türkiye'de var! Tehlike çanları çalmaya başladı 20 terörist havaya uçuruldu! Diziden etkilendi soyadını değiştirdi... Akparti’li isimden flaş bilgi; Erdoğan’dan bunu saklıyorlar.