Ana Sayfa
28 Kasım 2018 ( 170 izlenme )
Reklamlar

PUTİN'DEN ŞAŞIRTAN KARAR

PUTİN'DEN ŞAŞIRTAN KARAR

Putin, Veliaht Prens ile Kaşıkçı cinayetini görüşecek
Rusya Devlet Başkanı Putin’in G-20 Liderler Zirvesi'nde Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetini görüşeceği bildirildi.

Kremlin Dış Politika Danışmanı Yuriy Uşakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in G-20 Liderler Zirvesi'nde Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetini görüşeceğini bildirdi.

Uşakov, Arjantin’de yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'nde Putin’in Prens bin Selman ile yapacağı görüşmede, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı konusuna değinip değinilmeyeceğine ilişkin sorusuna, “Bu konuda elbette görüşecekler.” yanıtını verdi.

Putin ile Veliaht Prens Selman’ın uluslararası güncel konuları görüşeceği bilgisini paylaşan Uşakov, Yemen, Suriye ve Suriye Anayasa Komitesi’nin çalışmalarına başlaması konularının da görüşmede ele alınacağını dile getirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanlar duyurdu Kadir Mısıroğlu Erdoğan'a çok kızdı! Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık’ın oğlundan anlamlı mesaj Türkiye’nin Unutulmaz Ayarı