Ana Sayfa
2018-09-28 03:05:34 ( 751 izlenme )
Reklamlar

PROVAKATÖR KOLUNDAN TUTULUP DIŞARI ATILDI

PROVAKATÖR KOLUNDAN TUTULUP DIŞARI ATILDI

Erdoğan-Merkel toplantısında gergin anlar!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ikili görüşme sonrası düzenledikleri ortak basın toplantısında bir kişi, güvenlik güçleri tarafından salondan çıkarıldı.

Avrupa Postası isimli gazetede çalıştığı öğrenilen Adil Yiğit isimli provakatör, üzerinde “Gazetecilere özgürlük” yazan tişört giymesi üzerine görevliler tarafından toplantıdan çıkarıldı.

 HABER 7
********************

HALİT ERGENÇ'TEN ŞAŞIRTAN DOLAR AÇIKLAMASI


Türkiye-Çin iş birliği toplantısında konuşmacı olarak yer alan ünlü oyuncu Halit Ergenç, döviz kurları ile ilgili açıklama yaptı.

Dün gece gerçekleşen Türkiye-Çin iş birliği toplantısında konuşmacı olarak yer alan ünlü isim Halit Ergenç,  “Kültür olarak birbirimizi tanıyabilmemiz için güzel bir toplantı oldu” dedi. Halit Ergenç, dövizin artması ve sektörün küçülmesi konusunda ise, “Türkiye de ekonomisi de bizim. Memleketimizin şartlarına göre iş yapacağız” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın tek sözü yetti! Dünya ayakta ORTALIK FENA KARIŞTI Yurt gazetesi Chp'ye isyan bayragı açtı..CHP DEĞİŞİM İSTİYORSA Kaftancıoğlu’ndan başlasın ŞOK OLACAKSINIZ ! ABD ve Rusya savaşmamak için anlaştı