Ana Sayfa
07 Haziran 2019 ( 397 izlenme )
Reklamlar

Planları kamuoyunun gündemine düştü 
Planlarını açık açık dile getirdiler. Kamuoyunun gündemine düştü. Artık saklamıyorlar, gizlemiyorlar açık açık söylüyorlar. Bizim de bunları görüp birlik olmamız gerekirken kendi kendimizi yiyoruz. Başka Türkiye yok daha dikkatli olmalıyız.

Gol-an isimli İs’railli generaI ve eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı, istedikleri planı dile getirdiler. Bu açıklama sonrası tepkiler medyada çığ gibi artarken Türkiye’de tepkisini koydu.

Açık açık söylüyorlar, pk-k’nın, I’rak, Su’riye, Türkiye ve İr’an’ı kapsayan tamamına yakın, sözde ‘Büyük Kür’distan’ı desteklediklerini ve bunu istediklerini dile getirdi.

İs’rail’in eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı ve halen faal komutanlarından olan Yair Gol-an, Was-hington’daki bir düşünce kuruluşunun panelinde konuşma yaparak tek tek anlattı.


 
DAHA DA İLERİ GİTTİ P’KK BİR TER-ÖR ÖRGÜ-TÜ DEĞİLMİŞ: Gol-an konuşmasında PK-K için, “Benim kişisel bakış açıma göre, PK-K bir ter-ör örgü-tü değil. Belki bu sözler manşetlere çıkacak Fakat; ben böyle görüyorum,” diyerek küs-tah açıklamalarını sürdürdü.

BÜYÜK KÜR’DİSTAN’I TÜRKİYE TOPRAKLARINDA KURACAKLARMIŞ BAK SEN: “İr-an, Ir-ak, Su-riye ve Türkiye Kür-tlerini -eğer ki bir araya getirirseniz- nasıl bir araya getireceğinizi ve sınırları ben tam olarak belirleyemem,” diyen Gol-an

“Fakat İr-an’a ve bölgede yaygın olan istikrarsızlığa bakarsanız, bağımsız ve birleşik Kü-rt oluşumunun, bu bataklık için çok da kötü bir fikir olmadığını görürsünüz” ifadelerini kullandı. Gol-an, ‘Büyük Kür-distan’ı kurmanın bölgede istikrara katkı sağlayacağını savunarak sözlerini sonlandırdı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Olay Yaratan Açıklamalar PSİKOPAT KOCADAN KAN DONDURAN TEHDİT!!! Tüm bekleyenler emekli olacak mı? Türkiye kendi üretecek! Milyarlarca TL kazanacak