Ana Sayfa
23 Nisan 2019 ( 197 izlenme )
Reklamlar

PES DEDİRTE İDDİA

Ankara Valiliğinden iddialara yalanlama!
Ankara Valiliğinden, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk ilçesinde katıldığı cenaze töreni sırasında saldıran gruba sopa dağıtıldığı iddiasıyla ilgili inceleme yapıldığı, söz konusu iddiayı doğrulayacak herhangi bir bilgi ya da görüntüye ulaşılamadığı bildirildi.
 Valiliğin, Twitter hesabından yapılan açıklamasında, Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı için düzenlenen cenaze namazı sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı hatırlatıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Çubuk ilçemizde şehit cenaze töreni sırasında birtakım kişilerce sopalar dağıtıldığına dair iddialar üzerine eldeki tüm görüntüler ayrıntılı bir şekilde incelenmiş. Ayrıca olay anında görev yapan güvenlik görevlileriyle görüşmeler yapılmış olup, söz konusu iddiayı doğrulayacak herhangi bir bilgi ya da görüntüye ulaşılamamıştır."

HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En çok hoşuna giden köprü hangisi? Vereceğin cevap kişiliğini açığa çıkaracak İbretlik Hikaye: Rûya! Hastaneler kabul etmiyor! Devletten Annelere destek : Günlük 70 tl verilecek