Ana Sayfa
2019-06-11 07:56:58 ( 758 izlenme )
Reklamlar

'Oyum İmamoğlu'na' deyince alay konusu oldu

Saadet Partisi'nin Batman adayı 'Oyum İmamoğlu'na' deyince alay konusu oldu
Saadet Partisi'nin Batman Belediye Başkan Adayı İlhami Işık, 23 Haziran'da Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğini açıklayınca sosyal medyada alay konusu oldu. Işık, hem Batman'da yaşıyor hem de Saadet Partisi'nin İstanbul'da kendi adayı var.

Saadet Partisi'nin Batman adayı 'Oyum İmamoğlu'na' deyince alay konusu oldu

 
Twitter hesabından açıklama yapan İlhami Işık, "Nefes almak için Adalet için Herkesi hain ve düşman gören zihniyete hayır demek için, ülkenin kaynaklarını üç-beş aileye teslim etmelerine yeter demek için, kibir ve ego abidelerine dur demek için, kendimize olan saygımız için, iktidara bir ders vermek için, oyum Ekrem İmamoğlu'na" ifadelerini kullandı.Ancak Saadet Partisi'nin Batman adayı olan İlhami Işık bu açıklamasıyla kafaları karıştırdı. Bilindiği üzere Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar, ve Işık da Batman'da yaşıyor.

Sosyal medyada alay konusu oldu
Işık'ın bu paylaşımına "Siz, 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi'nin Batman Belediye Başkan adayı İlhami Işık değil misiniz? " diyen de oldu "Bari başkan adayı olduğunuz partiniz Saadet'in adayına verseydiniz. Bu ne yaman çelişki? Yoksa parti politikası mı bu durum?" diyen de.

Kısa sürede viral olan paylaşıma yorum yağıyor. 

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayda 9 bin TL’ye çalışacak işçi bulamıyor Devlet ödeyecek! Aylık 1.800TL İbrahim Kalın: O iş artık ihtimal dışı kalmıştır Hamile Kadın ile Kızına Yaptıkları Kan Dondurdu