Auto-Created-3
22 Haziran 2018 ( 1962 izlenme )
Reklamlar

ÖYLE BİR YERDEN DARBE GELDİKİ !

ÖYLE BİR YERDEN DARBE GELDİKİ !

İP Milletvekili adayının kardeşinden AK Parti’ye destek
AA
İP Genel İdare Kurulu Üyesi ve Adıyaman 1. Sıra Milletvekili Adayı Mahmut Bozkurt’un kardeşi Ahmet Bozkurt, “AK Parti davası, ülke davasıdır, biz bu davaya destek veriyoruz” dedi.
İP Genel İdare Kurulu Üyesi ve Adıyaman 1. Sıra Milletvekili Adayı Mahmut  Bozkurt’un kardeşi Ahmet Bozkurt, AK parti’ye destek verdiğini açıkladı. AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat, İP Milletvekili Adayı Mahmut Bozkurt’un kardeşi işadamı Ahmet Bozkurt’u ziyaret etti. Ziyarete AK Parti İl Başkanvekili Mehmet Dağtekin eşlik etti.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Ahmet Bozkurt, “AK Parti davası, ülke davasıdır, biz bu davaya destek veriyoruz. Ailece AK Parti’nin yanındayız” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat ise, misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı İşadamı Ahmet Bozkurt’a teşekkür ederek, “Kendisine misafirperverliğinden dolayı ve desteklerinden dolayı AK Parti adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
akşam gazetesi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bazı alçaklar, hainler bunları çarpıtmaya çalışıyorlar. KÖYLÜLER ŞOKTA .TEKİRDAĞ'DA BULUNDU Çocuğunuz Sürekli Hastalanıyorsa, Sebebi Bu Olabilir!- 23 Haziran seçimleri dünya basınında!